Tegoroczne iPhone’y zostały już zaprezentowane. Ich premiera jak co roku wzbudziła wiele emocji, a ja osobiście uważam, że iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon Apple od lat. Gigant z Cupertino nie ma w zwyczaju podawać jaką pojemnością baterii mogą się poszczycić jego smartfony oraz ile pamięci RAM w nich znajdziemy. Także i w tym roku musieliśmy nieco poczekać, by te informacje wyszły na jaw.

RAM i pojemność baterii iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max

iPhone 11

Apple zamiast pojemności baterii w iPhone’ach podaje ich przybliżony czas działania na jednym ładowaniu. O liczbie RAM-u nie wspomina za to wcale. Na szczęście jednak wszystko zostało już wyjaśnione – informacje podał znany z swoich wtyków w branży OnLeaks. Pojemność baterii w tegorocznych iPhone’ach (i liczba RAM-u) prezentuje się następująco:

  • iPhone 11 – 4 GB RAM / bateria 3110 mAh
  • iPhone 11 Pro – 6 GB RAM / bateria 3190 mAh
  • iPhone 11 Pro Max – 6 GB RAM / bateria 3500 mAh

Zobacz także: Spotify posłuchało ludu szybciej, niż się spodziewałem. Lubiana funkcja wróciła do aplikacji na Androida

Powyższe dane pokrywają się z nieoficjalnymi specyfikacjami smartfonów z rodziny iPhone 11, które wypłynęły już jakiś czas temu. Nie da się ukryć, że szczególnie pod względem pojemności baterii Apple zrobiło spory krok naprzód. Nowe iPhone’y na jednym ładowaniu będą działały zauważalnie dłużej od swoich zeszłorocznych poprzedników, co jest świetną wiadomością. Zamierzacie kupić któryś z niedawno zaprezentowanych modeli? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter (@OnLeaks)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.