Amazon do końca roku dostarczy kilka milionów tabletów

Newsy

AmazonTablety
Amazon ruszyło do bitwy. Zapowiada się pierwsze starcie gigantów, gdyż na rynku pojawi się prawdziwie konkurencyjna i elektryzująca marka. Czy ktoś w końcu zdetronizuje iPada? Na razie amerykański gigant szykuje się na sporą dostawę paneli dotykowych. Do tajwańskich fabryk wpłynęły zamówienia na ilość oscylującą wokół 1,5 – 2 mln sztuk, dzięki którym do klientów pierwsze, ciepłe jeszcze produkty powinny trafić we wrześniu. Co ciekawe, firma nie dopuszcza do jakichkolwiek przecieków związanych z konkretnymi specyfikacjami. Tak naprawdę nie wiemy nic, a tak czy inaczej fani nowych technologii z niecierpliwością czekają na najnowsze wieści.

Firmy Wintek, HannStar Display oraz J Touch (część z nich dostarcza komponenty do produktów Steve’a Jobs’a) do końca roku powinny dostarczyć około 4 mln sztuk touch paneli, a to może zwiastować spore, bo niespełna milionowe dostawy tabletów firmy Amazon do sklepów w ciągu jednego miesiąca. Może, gdyż firmy, które otrzymały zamówienia, powstrzymują się od złośliwych komentarzy dotyczących prawdopodobnych spóźnień w dostawach.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Tak czy inaczej możemy być pewni, że szykują się ciekawe miesiące na tabletowym polu bitwy. Wspominaliśmy już o plotkach dotyczących tabletów Coyote i Hollywood, mających trafić do sprzedaży w sierpniu. Już wiemy o prawdopodobniej zmianie miesiąca premiery, jednak chyba warto poczekać?

źródło: DigiTimes 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x