lg l80 2

 

W naszym kraju do niedawna firma LG kojarzyła się głównie z artykułami gospodarstwa domowego, a w momencie produkcji smartfonów pojawiły się dodatkowo drwiny. Dzisiaj jest to jedna z przodujących marek i tym samym w Polsce cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród ofert operatorów.

 

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się modele LG z serii L-Style, która obecnie wkroczyła w trzecią odsłonę i na chwilę obecną oficjalnie znajdziemy trzy smartfony: L40, L70 i L90. Jednak do Sieci trafiły informacje o kolejnym produkcie plasującym się pomiędzy dwie ostatnie propozycje. LG L80 mimo wysokiej pozycji w serii tak naprawdę nie będzie niczym specjalnym, a wręcz można powiedzieć, że nastawionym głównie na wysoką sprzedaż właśnie w tanich abonamentach. Wniosek taki nasuwa się po ujrzeniu następującej specyfikacji:

 

  • dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością rdzenia 1,2 GHz;
  • 1 GB RAM;
  • 5-calowy wyświetlacz WVGA (800×480);
  • 4 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+karta microSD);
  • akumulator o pojemności 2540 mAh;
  • Android 4.4 KitKat;
  • wersje kolorystyczne: biała, czarna.

 

Jak widać, wielkich emocji po tym modelu z pewnością nie można się spodziewać i kierowany jest w stronę osób pragnących posiadać duży wyświetlacz w taniej cenie, czyli najprawdopodobniej za symboliczną złotówkę w nie najwyższym abonamencie. Brakuje jednak dokładniejszych danych co do cen oraz samej dostępności.

 

Aktualizacja.

 

Smartfon został już przedstawiony w Indonezji i można go nabyć w cenie 650 złotych.

 

lg l80 3 lg l80 4 lg l80 5 lg l80 6

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.