LG rozszerzy serię L III o kolejny model: L80 wycieka do Sieci na chwilę przed premierą [Aktualizacja]

Newsy

lg l80 2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W naszym kraju do niedawna firma LG kojarzyła się głównie z artykułami gospodarstwa domowego, a w momencie produkcji smartfonów pojawiły się dodatkowo drwiny. Dzisiaj jest to jedna z przodujących marek i tym samym w Polsce cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród ofert operatorów.

 

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się modele LG z serii L-Style, która obecnie wkroczyła w trzecią odsłonę i na chwilę obecną oficjalnie znajdziemy trzy smartfony: L40, L70 i L90. Jednak do Sieci trafiły informacje o kolejnym produkcie plasującym się pomiędzy dwie ostatnie propozycje. LG L80 mimo wysokiej pozycji w serii tak naprawdę nie będzie niczym specjalnym, a wręcz można powiedzieć, że nastawionym głównie na wysoką sprzedaż właśnie w tanich abonamentach. Wniosek taki nasuwa się po ujrzeniu następującej specyfikacji:

 

  • dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością rdzenia 1,2 GHz;
  • 1 GB RAM;
  • 5-calowy wyświetlacz WVGA (800×480);
  • 4 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+karta microSD);
  • akumulator o pojemności 2540 mAh;
  • Android 4.4 KitKat;
  • wersje kolorystyczne: biała, czarna.

 

Jak widać, wielkich emocji po tym modelu z pewnością nie można się spodziewać i kierowany jest w stronę osób pragnących posiadać duży wyświetlacz w taniej cenie, czyli najprawdopodobniej za symboliczną złotówkę w nie najwyższym abonamencie. Brakuje jednak dokładniejszych danych co do cen oraz samej dostępności.

 

Aktualizacja.

 

Smartfon został już przedstawiony w Indonezji i można go nabyć w cenie 650 złotych.

 

lg l80 3 lg l80 4 lg l80 5 lg l80 6

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x