Wiedźmin autorstwa Netflixa to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości w serialowym świecie, a sam gigant cały czas podsyca nasze zainteresowanie – w lipcu udostępnił pierwsze zdjęcia serialowych postaci, a nieco później, zwiastun produkcji, na podstawie którego napisałem artykuł na temat tego, co mi się nie spodobało. Dotychczas dokładna data premiery serialu Wiedźmin nie była znana, jednak wygląda na to, że właśnie się to zmieniło.

Data premiery serialu Wiedźmin omyłkowo zdradzona przez Netflixa

Wiedźmin serial data premiery

Powyższy zrzut ekranu pochodzi z holenderskiego profilu Netflixa na Facebooku. Czytamy w nim, ile nocy zostało do premiery poszczególnych tytułów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na przedostatnim miejscu w liście znalazł się serial Wiedźmin, do którego premiery zostało 97 dni. Przekłada się to na wtorek, 17 grudnia 2019 roku. Opublikowany post został szybko usunięty, jednak jak wiadomo, w internecie nic nie ginie.

Zobacz także: iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon Apple od lat

Biorąc pod uwagę, że wspomnianą datę (niedosłownie) opublikował sam Netflix, a w dodatku niedługo później usunął cały post, możemy śmiało założyć, że jest ona prawdziwa. Prawdziwość tej informacji sugeruje w dodatku fakt, że od dawna było wiadomo, iż serial zadebiutuje jeszcze w tym roku, a sam grudzień wielokrotnie przewijał się w różnych nieoficjalnych doniesieniach. Czekacie na Netflixowego Wiedźmina? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gamesradar

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.