Wiedźmin serial

Wygląda na to, że poznaliśmy dokładną datę premiery serialu Wiedźmin

Newsy

Wiedźmin autorstwa Netflixa to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości w serialowym świecie, a sam gigant cały czas podsyca nasze zainteresowanie – w lipcu udostępnił pierwsze zdjęcia serialowych postaci, a nieco później, zwiastun produkcji, na podstawie którego napisałem artykuł na temat tego, co mi się nie spodobało. Dotychczas dokładna data premiery serialu Wiedźmin nie była znana, jednak wygląda na to, że właśnie się to zmieniło.

Data premiery serialu Wiedźmin omyłkowo zdradzona przez Netflixa

Wiedźmin serial data premiery

Powyższy zrzut ekranu pochodzi z holenderskiego profilu Netflixa na Facebooku. Czytamy w nim, ile nocy zostało do premiery poszczególnych tytułów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na przedostatnim miejscu w liście znalazł się serial Wiedźmin, do którego premiery zostało 97 dni. Przekłada się to na wtorek, 17 grudnia 2019 roku. Opublikowany post został szybko usunięty, jednak jak wiadomo, w internecie nic nie ginie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon Apple od lat

Biorąc pod uwagę, że wspomnianą datę (niedosłownie) opublikował sam Netflix, a w dodatku niedługo później usunął cały post, możemy śmiało założyć, że jest ona prawdziwa. Prawdziwość tej informacji sugeruje w dodatku fakt, że od dawna było wiadomo, iż serial zadebiutuje jeszcze w tym roku, a sam grudzień wielokrotnie przewijał się w różnych nieoficjalnych doniesieniach. Czekacie na Netflixowego Wiedźmina? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gamesradar


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x