Niedawno aplikacja Disney+, czyli nowego serwisu streamingowego, została ogłoszona na wszystkie najważniejsze platformy. Pojawi się ona na Androidzie, iOS, Android TV, Apple TV, Google Chromecast i Xbox One. Co ciekawe, mieszkańcy jednego szczęśliwego kraju mogą już korzystać ze wspomnianej apki w wersji na Androida, a w dodatku przeglądać jej zawartość zupełnie za darmo.

Disney+ za darmo w jednym kraju

disney+ pixar marvel star wars

Bez przedłużania: od dziś, 12 września, mieszkańcy Holandii mogą wypróbować aplikację Disney+ w wersji na Androida zupełnie za darmo. Do tego nie uświadczą oni żadnych reklam, a ponadto otrzymają możliwość na korzystanie z aż czterech ekranów jednocześnie i pobierania dowolnych produkcji, by odtworzyć je bez dostępu do internetu. Zainteresowani mogą także utworzyć profile dla dzieci, by wyświetlały im się treści dla nich odpowiednie.

Zobacz także: iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon Apple od lat

Wszyscy mieszkańcy Holandii, którzy zdecydują się na pobranie aplikacji Disney+, będą mogli cieszyć się darmowym dostępem do niej aż do 12 listopada, kiedy to usługa oficjalnie zadebiutuje. Niestety osoby zamieszkujące inne zakątki świata nie mogą liczyć na nic podobnego. Disney ma ogromne plany wobec swojej nowej usługi, bowiem zakłada, że do końca 2024 roku zdobędzie aż o 60 do 90 milionów subskrybentów. Z uwagi na obecnych na rynku gigantów takich jak chociażby Netflix czy HBO GO, ciężko powiedzieć, czy mu się to uda. Czekacie na premierę usługi Disneya? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.