Huawei Mate 30 Lite z Kirin 810

Zdjęcia pudełka Huaweia Mate 30 wylądowały w Sieci

Newsy

Rodzina Mate 30 od Huaweia to jedna z najciekawszych premier tego roku. Smartfony zapowiadają się świetne, jednak najprawdopodobniej zadebiutują bez aplikacji i usług Google. Dziś w Internecie wylądowały zdjęcia podstawowego Mate 30, które potwierdzają istnienie jednego z wariantów konfiguracyjnych.

Huawei Mate 30 – zdjęcie pudełka w Sieci

Na powyższych zdjęciach możecie zobaczyć wspomniane pudełko. Ot, za bardzo się nie wyróżnia – jest czarne, minimalistyczne i utrzymane stylistyce, do jakiej Huawei zdążył nas już przyzwyczaić. Ciekawsze jest jednak potwierdzenie, że Mate 30 trafi na rynek także w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Będzie to najprawdopodobniej najtańsza i najsłabsza odmiana wspomnianego smartfona.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon Apple od lat

Z jednego ze zdjęć możemy jeszcze wyczytać, że mamy do czynienia z modelem TAS-AL00. Same zdjęcia nie zdradzają nic więcej, a więc aby dowiedzieć się więcej, pozostaje nam jedynie czekać na premierę, którą Huawei zaplanował na 19 września. Na chwilę obecną wspomniana premiera zapowiada się na katastrofę, bo jeśli Mate 30 rzeczywiście zadebiutuje bez aplikacji i usług Google, to z pewnością niewiele osób zechce go kupić. Smartfon z Androidem, który jednocześnie jest pozbawiony wielu elementów, z których system giganta z Mountain View słynie – to nie brzmi dobrze, a wręcz fatalnie. Niewykluczone jednak, że się mylę, a Huaweiowi się poszczęści. Poczekamy, zobaczymy.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x