ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Mate 30 Lite z Kirin 810

Zdjęcia pudełka Huaweia Mate 30 wylądowały w Sieci

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina Mate 30 od Huaweia to jedna z najciekawszych premier tego roku. Smartfony zapowiadają się świetne, jednak najprawdopodobniej zadebiutują bez aplikacji i usług Google. Dziś w Internecie wylądowały zdjęcia podstawowego Mate 30, które potwierdzają istnienie jednego z wariantów konfiguracyjnych.

Huawei Mate 30 – zdjęcie pudełka w Sieci

Na powyższych zdjęciach możecie zobaczyć wspomniane pudełko. Ot, za bardzo się nie wyróżnia – jest czarne, minimalistyczne i utrzymane stylistyce, do jakiej Huawei zdążył nas już przyzwyczaić. Ciekawsze jest jednak potwierdzenie, że Mate 30 trafi na rynek także w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Będzie to najprawdopodobniej najtańsza i najsłabsza odmiana wspomnianego smartfona.

Zobacz także: iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon Apple od lat

Z jednego ze zdjęć możemy jeszcze wyczytać, że mamy do czynienia z modelem TAS-AL00. Same zdjęcia nie zdradzają nic więcej, a więc aby dowiedzieć się więcej, pozostaje nam jedynie czekać na premierę, którą Huawei zaplanował na 19 września. Na chwilę obecną wspomniana premiera zapowiada się na katastrofę, bo jeśli Mate 30 rzeczywiście zadebiutuje bez aplikacji i usług Google, to z pewnością niewiele osób zechce go kupić. Smartfon z Androidem, który jednocześnie jest pozbawiony wielu elementów, z których system giganta z Mountain View słynie – to nie brzmi dobrze, a wręcz fatalnie. Niewykluczone jednak, że się mylę, a Huaweiowi się poszczęści. Poczekamy, zobaczymy.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy