fairphone 3 przedstawiony specyfikacja wyglad

Fairphone 3 pod jednym względem nie ma sobie równych — wystarczy zajrzeć do środka

Newsy

Niedawno zupełnie niespodziewanie świat ujrzał Fairphone 3, czyli telefon, na który teoretycznie nikt nie czekał, który nie jest zabójcą flagowców i nie wyróżnia się pod względem nowych technologii. Mimo to jest jedyny w swoim rodzaju i pod wieloma względami bezkonkurencyjny, co tylko potwierdza, że producent stworzył idealny model według swoich założeń. Potwierdza to też rozbiórka iFixIt, która równa się najwyższej, możliwej ocenie. Próżno szukać drugiego takiego smartfona.

Fairphone 3 został stworzony po to, aby go naprawiać — nawet dla zabawy

fairphone 3 naprawa rozbiorka ifixit

Jak sama nazwa wskazuje, Fairphone 3 chce być fair i to wobec użytkownika. Dlatego konstrukcja tego urządzenia została przemyślana tak, aby można ją było możliwie najszybciej rozłożyć i złożyć, bez większych utrudnień i przeszkód po drodze. Dlatego zapomnijcie o kleju i specjalnych śrubokrętach. Mało tego, gdy zepsuje się Wam chociażby jeden aparat, to wymieniacie tylko jego. Zepsuje się głośnik? Nie musicie wymieniać jednocześnie złącza USB-C i silnika wibracji – większość kluczowych elementów jest w osobnych modułach.Tak naprawdę jedyna uwaga iFixIt (uwaga, nie wada!) tyczy się tego, że USB-C jest przylutowane do jednej płytki z mikrofonem, podobnie jak gniazdo słuchawkowe z czujnjikiem światła. To naprawdę jedyne uwagi, które nie wpłynęły na ostateczną cenę. Fairphone 3 otrzymuje ocenę 10 w 10-stopniowej skali, gdzie ten wynik oznacza, że jest to najprostszy smartfon do naprawy w domowych warunkach. Oczywiście odsyłam do szczegółowej instrukcji, jak rozebrać omawiany model.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Vivaldi na Androida!

Naturalnie niektórzy mogą pomyśleć, że w takim razie jak szybko musi się ten telefon psuć, ale jak pokazują doświadczenia użytkowników poprzednich modeli, tak i w tej kwestii nie należy się obawiać. Powtórzę się, ale Fairphone 3 jest naprawdę fair i mimio wszystko pozostnie egzotyczną propozycją, bo nie liczyłbym, że wielkie firmy w strachu przed zagładą podejmą podobne kroki.

Źródło: iFixIt


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x