Motorola One Macro – producent nie zapomina o najniższej półce

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-09-11

W tym roku Motorola uruchomiła szereg smartfonów pod swoją marką One. W ich skład wchodzą One Vision, One Action i One Zoom. Teraz firma jest gotowa na uruchomienie jeszcze jednego smartfona, który podobno nazywa się One Macro. Urządzenie z numerem modelu XT2016-1 pojawił się na NBTC, która jest tajlandzką agencją certyfikacyjną. Numer modelu jest zgodny z wcześniej wydanymi smartfonami z tej samej linii. Dokument nie ujawnia wiele. Jednak skoro proces certyfikacji się rozpoczął, to więcej szczegółów poznamy już wkrótce.

Motorola One Macro

Motorola One Macro

Również Motorola One Macro została zauważona na platformie testowej Geekbench. Ujawnia ona pewne informacje na temat tego nadchodzącego telefonu. Pokazuje to, że urządzenie będzie napędzane przez procesor ośmiordzeniowy z zegarem o taktowaniu 1,9 GHz, Prawdopodobnie będzie to Helio P60. Dodatkowo poznaliśmy także rozmiar pamięci operacyjnej. Ta ma wynosić skromne 2 GB. Wiadomo także, że urządzenie ma działać pod kontrolą Androida 9 Pie.

Zobacz też: Ceny tegorocznych iPhone’ów w przecieku na chwilę przed premierą

Skoro Motorola One Macro trafiła do Geekbench, to grzechem byłoby nie podać wyników, jakie osiągnęła. Urządzenie uzyskało 1,429 punktów w teście jednordzeniowym i 5,584 punktów w teście wielordzeniowym. Dodatkowo do sieci wyciekła grafika przedstawiająca smartfon. Została ona jednak w pewnym stopniu ocenzurowana. Dlatego śmiało można założyć, że pochodzi ona z kontrolowanego przecieku. Jak widać, Motorola przygotowała reprezentanta serii One z każdego segmentu cenowego. Bardzo to przypomina działania Samsunga i jego linię Galaxy A gdzie znajdziemy telefony od budżetowych, poprzez te ze średniej półki, po flagowce.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x