Motorola One Macro

Motorola One Macro – producent nie zapomina o najniższej półce

Newsy

W tym roku Motorola uruchomiła szereg smartfonów pod swoją marką One. W ich skład wchodzą One Vision, One Action i One Zoom. Teraz firma jest gotowa na uruchomienie jeszcze jednego smartfona, który podobno nazywa się One Macro. Urządzenie z numerem modelu XT2016-1 pojawił się na NBTC, która jest tajlandzką agencją certyfikacyjną. Numer modelu jest zgodny z wcześniej wydanymi smartfonami z tej samej linii. Dokument nie ujawnia wiele. Jednak skoro proces certyfikacji się rozpoczął, to więcej szczegółów poznamy już wkrótce.

Motorola One Macro

Motorola One Macro

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Również Motorola One Macro została zauważona na platformie testowej Geekbench. Ujawnia ona pewne informacje na temat tego nadchodzącego telefonu. Pokazuje to, że urządzenie będzie napędzane przez procesor ośmiordzeniowy z zegarem o taktowaniu 1,9 GHz, Prawdopodobnie będzie to Helio P60. Dodatkowo poznaliśmy także rozmiar pamięci operacyjnej. Ta ma wynosić skromne 2 GB. Wiadomo także, że urządzenie ma działać pod kontrolą Androida 9 Pie.

Zobacz też: Ceny tegorocznych iPhone’ów w przecieku na chwilę przed premierą

Skoro Motorola One Macro trafiła do Geekbench, to grzechem byłoby nie podać wyników, jakie osiągnęła. Urządzenie uzyskało 1,429 punktów w teście jednordzeniowym i 5,584 punktów w teście wielordzeniowym. Dodatkowo do sieci wyciekła grafika przedstawiająca smartfon. Została ona jednak w pewnym stopniu ocenzurowana. Dlatego śmiało można założyć, że pochodzi ona z kontrolowanego przecieku. Jak widać, Motorola przygotowała reprezentanta serii One z każdego segmentu cenowego. Bardzo to przypomina działania Samsunga i jego linię Galaxy A gdzie znajdziemy telefony od budżetowych, poprzez te ze średniej półki, po flagowce.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x