sony-s2

Dwa nowe tablety od Sony, które mają pojawić się na przełomie lata i jesieni, wydają się nader atrakcyjne i mają sporą szansę namieszać na rynku tego typu urządzeń z Androidem.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Redaktorzy niemieckiego serwisu golem.de tabletem już się nimi bawili i nie omieszkali spisać swoich wrażeń. Jak wiemy, Sony S2 jest wyposażone w dwa 5’5 calowe ekrany i z wyglądu przypomina nieco konsolkę Nintendo Dual Screen. Według autorów, Sony podczas prezentacji w Monachium starało się ukryć urządzenia przed obiektywami, ale kilka faktów udało wyciągnąć na światło dzienne. Przede wszystkim na S2 będziemy mogli cieszyć się tym, co oferuje usługa PlayStation Suite, czyli grami z PlayStationOne w dystrybucji na Androida. Udało się również uchwycić tablet w 18-sekundowym, tytułowym filmiku. Prócz tego z tekstu możemy się dowiedzieć również parę rzeczy o S1 i Vaio Z (ultracienkim biznesowym notebooku). 

 


Video: Sony S2 Tablet – kurzes Hands on (0:18)

 

źródło: golem.de, phandroid.com

Michał Mynarski