Ręczne oznaczanie osób w Zdjęciach Google

Dostęp do zaawansowanych opcji w Zdjęciach Google stał się znacznie prostszy

Newsy

Aplikacja Zdjęcia Google wciąż się rozwija. Na szczęście jej twórcy nie skupiają się wyłącznie na dodawaniu nowych funkcji. Istotną rzeczą jest dla nich także uproszczanie do nich dostępu. Najnowsza zmiana dotyczy natomiast uproszczonego dostępu do informacji o zdjęciach. Zamiast zmuszać użytkowników do naciskania przycisku menu w prawym górnym rogu ekranu w celu uzyskania dostępu do zadań takich jak drukowanie, archiwizacja i usuwanie, mogą teraz znaleźć je za pomocą jednego machnięcia w górę.

Prostszy dostęp do opcji w Zdjęcia Google

Prostszy dostęp do opcji w Zdjęcia Google

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wszystkie przełączniki znajdujące się wcześniej w tym menu zostały przeniesione do przewijanego paska. Ten z kolei znajduje się na szczycie danych EXIF. Podczas gdy ikona narożnika pozostaje na swoim miejscu, służy jedynie jako rzeczywiste przeciągnięcie do panelu EXIF. Każda akcja ma teraz towarzyszącą jej minimalistyczną ikonę. Co do samych metadanych, formatowanie daty i czasu jest teraz nagłówkiem sekcji i użytkownicy są zachęcani do napisania opisu dla tego konkretnego zdjęcia lub filmu. Inne formatowanie pozostało takie samo.

Zobacz też: Medale Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio wykonane z… telefonów

Do uzyskania nowego wyglądu wymagana jest aktualizacja do Google Photos v4.24. Niestety zmiany te wciąż nie dotyczą wszystkich. Możliwe jest, że Google wprowadza nowe funkcje etapami i wymagana jest zmiana po stronie serwera. Równie prawdopodobne jest jednak to, że są to jedynie testy nowego menu. Dlatego też zmiany te niekoniecznie wejdą w życie dla wszystkich. Przynajmniej nie w wyżej zaprezentowanej formie. Sam niestety nie mam dostępu do nowego wyglądu.

Źródło: Androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x