lg isai fl

 

Ostatnim flagowym modelem, który nie został jeszcze ujawniony w tym półroczu jest LG G3. Informacji o tej słuchawce mamy coraz więcej, ale też żadna z nich nie została oficjalnie w żaden sposób potwierdzona. Tak naprawdę to sama firma jeszcze nie zapowiedziała premiery swojego nowego topowego urządzenia.

 

Trudno jednak stwierdzić, że G3 mógłby nie powstać. Model, który najprawdopodobniej będzie bazował na japońskim Isai (widoczny na początku newsa) jest nam znany od środka (specyfikacja), a także po części od zewnątrz (wyświetlacz). Jednak po zaskakującym umieszczeniu przycisków fizycznych w G2, teraz oczekujemy rozwinięcia tego pomysłu w nadchodzącym flagowcu. Ujawnione wcześniej etui na ten model zdradziły nam tajemnicze miejsce obok aparatu, które nie może zostać zasłonięte. Dzisiaj najprawdopodobniej poznaliśmy plecy samego urządzenia, a to dzięki następującemu zdjęciu:

 

lg g3 tyl plecy

 

Tradycyjnie dla przedpremierowych fotografii i grafik, o dobrą jakość ciężko toteż czarny element obok modułu aparatu wciąż nie jest do końca znany. Z pewnością można wyeliminować kolejną diodę LED. Obecne podejrzenia ograniczają się do pewnego rodzaju czujnika. Być może jest to również czytnik linii papilarnych, którego obecność we flagowych modelach stała się trendem podobnym do zwiększonej ochrony przed wodą i kurzem.

 

Pojawiają się również głosy, że może to być pulsometr, ale wiadomo – ile ludzi tyle różnych wersji. Według Was czym może LG chce nasz zaskoczyć?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.