Podczas targów CommunicAsia 2009 w Singapurze Huawei zaprezentował swojego pierwszego smartphona pracującego na systemie Android. Wcześniej na MWC 2009 widzieliśmy wczesny prototyp tego telefonu, który został oficjalnie oznaczony symbolem U8230. Pełna specyfikacja nie została jeszcze ujawniona jednak pewne jest, że Huawei U8230 (U823X) będzie wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 3,5 cala, aparat 3,2MPx, chip Qualcomm oraz baterię o dużej pojemności – 1500mAh. Producent twierdzi, że jego smatphone będzie działał na baterii najdłużej z znanych nam telefonów pracujących na Androidzie.
Telefon dostępny ma być na początku trzeciego kwartału bieżącego roku – w Chinach, natomiast pod koniec roku w T-Mobile.
Warto przypomnieć że właścicielem polskiej Ery jest właśnie T-Mobile, dlatego są szanse że ten model zobaczymy również u nas.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

{youtube}6ZcBi8w1qjo{/youtube}

Skomentuj na Polskim Forum Android

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.