O subskrypcji Google Play Pass usłyszeliśmy już jakiś czas temu. Będzie to usługa, która w zamian za comiesięczną opłatę zaoferuje nam setki aplikacji i gier, które normalnie są płatne. Google Play Pass, czyli abonament na gry i aplikacje na Androida opisał dokładnie w swoim tekście Michał, więc jeśli chcecie wiedzieć więcej o tej usłudze, to zachęcam do przeczytania go. Dziś skupmy się na tym, że Google poinformowało, iż opisywana subskrypcaj zadebiutuje już wkrótce.

Google Play Pass – premiera już wkrótce

Na profilu na Twitterze Sklepu Play pojawił się powyższy tweet. Mówi on, że „już prawie czas” na premierę Google Play Pass. Niestety nie zdradzono dokładnej daty startu, jednak możemy się domyślać, że usługa giganta z Mountain View najprawdopodobniej zadebiutuje razem z Pixelem 4. Jest oczywiście szansa, że firma pokaże swoją nowość wcześniej, jednak wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Zobacz także: Wraz z premierą Androida 10, Google pozbawiło użytkowników Pixeli przydatnej funkcji

Google Play Pass będzie dostępny w cenie 4,99 dolarów miesięcznie. W Polsce zapewne przełoży się to na 19,99 zł, co powinno być dość rozsądną kwotą za to, co obiecuje Google. Warto przypomnieć, że podobną usługę już wkrótce udostępni firma z logiem nadgryzionego jabłka, jednak tylko z grami (bez „zwykłych aplikacji”). Mowa oczywiście o Apple Arcade, które ma być oferowane w tej samej cenie (więcej o tej usłudze z pewnością dowiemy się na dzisiejszej konferencji Apple). Co sądzicie o subskrypcji Google? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.