google pixel 4 projekt soli face id

Reklama Pixela 4 zdradza wszystko, co Google uważa za najważniejsze w tym smartfonie

Newsy

Co sugeruje, że premiera kolejnego urządzenia Google coraz bliżej? Oczywiście natłok plotek i zdradzanie niemalże wszystkiego, co tylko możliwe. Jesteśmy już na etapie takich drobnostek dotyczących Pixela 4, że Amerykanie już niewiele mają do ukrycia. Wczoraj poznaliśmy koralowy kolor, wcześniej wyjątkowe funkcje aparatu, a teraz… wszystko to, czym Google będzie się chwalić. Do Sieci przedostała się reklama, którą Amerykanie najprawdopodobniej wykorzystają do promocji swojego smartfona. Tym samym poznajemy motyw przewodni marketingowców, którym jest… samo Google.

Materiał promocyjny w Sieci, czyli reklama Google pokazuje kluczowe cechy Pixela 4

Co się stanie, gdy ludzie odpowiedzialni za to wszystko zmieszczą to w telefonie? Tak w skrócie można opisać pomysł Google, które chwali się wyszukiwarką, mapami, YouTubem i kilkoma innymi produktami. Niemniej nas interesuje smartofn, a więc Pixel 4 z projektem Soli i ulepszonym trybem nocnym. Ten ostatni ma dostać dodatkową funkcjonalność, dedykowaną fanom robienia zdjęć gwiazdom. Jak na minutową reklamę to naprawdę zawarto wiele informacji, aczkolwiek trochę zadziwia fakt, że dopiero teraz Google chce tak mocno integrować swoją markę z Pixelami. Sukces innych produktów podstawą do sukcesu smartfona? Być może jest to faktycznie przepis na dobrą sprzedaż.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Huawei Mate X też może pożegnać usługi Google.

Co ciekawe, to fakt, że nie pojawia się mowa o Pixelu 4 XL, a po prostu o Pixelu 4. W plotkach też bardzo rzadko wspomina się o większym modelu, mimo że wygląd obu już doskonale poznaliśmy. Tym razem nie są one zróżnicowane, aczkolwiek miejmy na względzie możliwość, że tym razem to nie będą dwie propozycje, a jedna.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x