Galaxy A50 to smartfon ze średniej półki od Samsunga, który w naszej recenzji zdobył całkiem dobrą ocenę. Niemniej jednak nie jest to sprzęt bez wad i wiele można by w nim wciąż poprawić. Koreański gigant stara się jak może, o czym świadczy choćby nowa aktualizacja, która usprawnia niektóre aspekty.

Aktualizacja do Galaxy A50 usprawnia niektóre aspekty

Samsung Galaxy A50 aktualizacja

Użytkownicy Galaxy A50 mieszkający na Filipinach mogą się już cieszyć nową aktualizacją oznaczoną ciągiem znaków A505GNDXU3ASH4, która zmienia naprawdę sporo. Otóż poprawia ona działanie wyświetlacza i stabilność Knoxa oraz usprawnia mechanizm wykrywający ciecz w porcie ładowania i ogólny poziom bezpieczeństwa urządzenia (szczegółów nie podano). Aktualizacja waży nieco ponad 210 MB i tak jak mówiłem, na chwilę obecną jej obecność zaobserwowano tylko na Filipinach.

Zobacz także: Wraz z premierą Androida 10, Google pozbawiło użytkowników Pixeli przydatnej funkcji

Prócz wymienionych usprawnień naprawiono także kilka błędów i poprawiono ogólną stabilność smartfona. W aktualizacji zawarto także sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Jak to zwykle bywa w przypadku takich aktualizacji, są one rozprowadzane stopniowo, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Nie wiadomo więc dokładnie, kiedy opisywany update trafi także do innych krajów (w tym Polski), jednak bazując na danych z przeszłości, nie powinno potrwać to zbyt długo. Są tu jacyś posiadacze Galaxy A50? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.