Wczoraj dowiedzieliśmy się kilku szczegółów technicznych na temat Pixela 4, jak i szczegółów funkcji jego aparatu. Google sporo zmienia wraz z tą generacją swoich smartfonów i zrywa z trzyletnimi standardami. Niemniej wersje kolorystyczne tych modeli zawsze się wyróżniały… swoimi nazwami. Niekoniecznie samymi barwami, ale właśnie ich określeniami. To najprawdopodobniej się nie zmieni, ale teraz Amerykanie pomyśleli o nieco żywszych propozycjach, jak ujawniona właśnie koralowa.

Kolejna wersja kolorystyczna Pixela 4 – koralowa barwa dla większego zainteresowania

google pixel 4 koralowy wyglad kolor wersje barwy

Koralowy Pixel 4 na pewno da specom od marketingu Google duże pole do popisu, jeśli chodzi o nazwę. Niemniej jest to barwa, która wyłamuje się z szaroburych standardów. Czerń, biel i delikatna róż w przypadku Pixela 3 po prostu nie trafiały do osób, które chciały się wyróżnić. Jak sami już pewnie wiecie, iPhone XR jest najlepiej sprzedającym się smartfonem w tym roku, a jego portfolio dostępnych barw jest naprawdę szerokie. Wśród nich znajdziemy też koralowy kolor. Google oczywiście też zaoferuje biel i czerń, ale być może jeszcze jakieś nietypowe barwy pojawią się na szklanym tyle Pixela 4. Mięta z początku wpisu, mimo że w ramach grafiki koncepcyjnej, to być może też tarfi do sprzedaży.

Zobacz też: Vivo V17 Pro — po co się ograniczać w liczbie aparatów do selfie?

Jakby nie patrzeć, dzisiaj moc obliczeniowa i wiele innych kwestii technicznych schodzi na bok, gdyż są one wystarczające do większości potrzeb. Dlatego wygląd naprawdę ma coraz większe znaczenie i mnogość dostępnych barw faktycznie ma szansę wzbudzić zainteresowanie u szerszego grona odbiorców.

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.