apple iphone 11 pro konferencja zaproszenie termin premiery

Gdzie oglądać konferencję Apple? Po raz pierwszy na YouTubie!

Newsy

Już 10 września o 19:00 naszego czasu Apple rozpocznie konferencję, na której poznamy wiele nowości, poczynając od dania głównego w postaci iPhone’a Pro, ale też nie zapominajmy o kolejnych tabletach, smartwatchach, a nawet odświeżeniu Apple TV. Amerykanie też powoli zmieniają profil swojej działalności i skupiają się na oferowaniu usług takich jak chociażby Apple Arcade. Tym samym zapowiedzi i oczekiwań jest naprawdę wiele. Jakby nie patrzeć, to nie bedzie konferencja jednego produktu, więc też musi dotrzeć do największej grupy odbiorców. Jak to najłatwiej zrobić? Jak ją tak naprawdę oglądać? Naturalnie to YouTube wydaje się oczywistym wyborem, co do dzisiaj nie było tak oczywiste dla Apple.

Konferencja Apple na YouTube, czyli firma chce dotrzeć do szerszej publiczności

Po raz pierwszy w historii Apple decyduje się na skorzystanie z usług Google i transmitowanie swojej konferencji na YouTube. Dotychczas można było śledzić wszelkie prezentacje poprzez dedykowaną stronę internetową lub aplikację na urządzeniach Apple. Wspomniana witryna nie była też tak oczywista, bo niewiele przeglądarek wspierało odpowiednie, wyrafinowane kodeki. Z kolei YouTube to obecnie platforma, która nie ma sobie równych i dotrze do zdecydowanie najszerszej grupy odbiorców. W takim razie, jeśli nie wiecie jeszcze, gdzie i jak oglądać konferencję Apple, to możecie zapisać link tego wpisu – transmisję już zaplanowano i znajdziecie ją powyżej.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Firefox 69 przedstawiony — co nowego się pojawiło?

W takim razie jeszcze raz przypominam – 10 września o godzinie 19:00 rozpoczyna się konferencja Apple. Oglądanie tego wydarzenia na pewno nie może być już prostsze, a taka zmiana ma zdecydowanie kilka powodów. Sam zasięg może być podstawowym, ale niewątpliwie niejedynym.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x