Google Pixel 4 – 8x zoom, więcej RAM-U i Motion Mode, czyli wiemy coraz więcej

Łukasz Pająk Newsy 2019-09-07

W tym roku to wrzesień ma być miesiącem kluczowych premier. Rok temu to październik takim był, choć niewykluczone, że za miesiąc też będziemy zaskakiwani ciekawymi nowościami. Jednym z producentów, który może w październiku przedstawić swoje kluczowe produkty, jest Google. Jednak w jego przypadku mowa o zaskoczeniach jest stwierdzeniem na wyrost, kiedy wszystkie, kluczowe szczegóły wcześniej trafiają do Sieci. W przypadku Pixela 4, którego wygląd niedawno pokazał się na filmach, co chwilę poznajemy istotne informacje. Tym razem tyczy się to między innymi szczegółów poszczególnych funkcji aparatu.

Co kryje aparat Google Pixel 4? Do Sieci trafiły kolejne szczegóły poszczególnych funkcji

Tym sposobem do Sieci przedostały się między innymi szczegóły, czym ma być tryb Super Res Zoom. Jak możecie zobaczyć na jednym z powyższych zdjęć, pojawia się 8x zbliżenie obrazu. Zapewne będzie to połączenie optycznego i cyfrowego zoomu, ale taka hybryda z uwzględnieniem oprogramowania Google może być nad wyraz interesująca. Podobnie jak tryb Motion Mode, który opisywany jest w formie robienia zdjęć szybko poruszających się obiektów z jednoczesnym rozmazywaniem tła przy zachowaniu ostrości pierwszego planu. Na deser do gry trafiło zdjęcie z pamięcią operacyjną. Tej jest 6 GB, co poniekąd daje nadzieje w stosunku do ujawnionego wczoraj wyniku w Geekbench.

Zobacz też: Facebook zaliczył kolejną wpadkę — Twój numer telefonu mógł zostać ujawniony.

Bardzo możliwe, że Google porzuci w końcu wersje 4 GB, ale też równie dobrze może zaoferować kilka odmian, które tym razem nie będą się różnić wyłącznie dostępną przestrzenią na pliki użytkownika. Jakby nie patrzeć, to dzisiaj nawet 6 GB w dobie, gdy konkurencja przyzwyczaja nas do 12 GB, wydaje się kiepskim pomysłem.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x