Samsung Galaxy Fold Lite bez 5G

Galaxy Fold cieszy się dużym zainteresowaniem. Pierwsza partia już wyprzedana

Newsy

Galaxy Fold, czyli pierwszy składany smartfon Samsunga trafił dziś do sklepów w Korei Południowej. Szybko okazało się, że urządzenie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dowodzi o tym fakt, że pierwsza partia Folda u operatorów zdążyła się już całkowicie wyprzedać.

Pierwsza partia Galaxy Fold rozeszła się bardzo szybko

Galaxy Fold

Zacznijmy od tego, że Galaxy Fold jest aktualnie dostępny wyłącznie w Korei Południowej. Pomimo jego bardzo wysokiej ceny, która we wspomnianym państwie wynosi w przeliczeniu na złotówki ok. 7920 zł oraz faktu, że jest to bardzo niszowe urządzenie, u wszystkich trzech operatorów komórkowych, którzy mieli go w ofercie, został już wyprzedany. O jakiej liczbie sztuk mówimy? Nie wiadomo dokładnie, jednak eksperci szacują, że sprzedano ponad 1000 egzemplarzy. Owszem, może się to wydawać bardzo małą liczbą, jednak gdy weźmie się pod uwagę wspomniane wyżej aspekty, to wygląda to już nieco inaczej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Lud przemówił, Spotify posłuchało. Do aplikacji na Androida wróci usunięta wcześniej funkcja

Telekomy udostępniły także bardzo ciekawe dane o osobach, które zdecydowały się na zakup składaka od Samsunga. Wbrew pozorom po Galaxy Fold nie sięgali biznesmeni w średnim wieku, a w głównej mierze bardzo młodzi ludzie mający od 20 do 30 lat. Jeśli zaś chodzi o płeć kupujących, to nie będzie raczej zaskoczeniem jeśli napiszę, że w około 90% byli to mężczyźni. Warto przypomnieć, że przytoczone wyżej dane dotyczą tylko sprzedaży za pośrednictwem operatorów komórkowych. Nie wiadomo, ile sztuk sprzedał Samsung za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x