Smartfon Meizu z numerem modelu M928Q został zauważony w TENAA. Największą uwagę w jego przypadku przykuwa stosunek pojemności baterii do wagi. Smartfon ten bowiem zostanie wyposażony w ponadprzeciętny akumulator 4500 mAh. Natomiast jego waga to zaledwie 183 gramy. Natomiast jego wymiary to 159,63 × 78,2 × 8,3 mm. Dodatkowo okazuje się, że będziemy mieli do czynienia z iście flagową konstrukcją.

Lekki Meizu z dużą baterią

Lekki Meizu z dużą baterią

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

TENAA ujawnia również, że nadchodzący smartfon Meizu będzie skupiony na grach. Będzie on napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 855. Chociaż to model 855 Plus został wprowadzony na rynek dla urządzeń do gier, Meizu zdecydował się na wariant podstawowy. Najwidoczniej producentowi zależy na zachowaniu niższej ceny. Telefon ma 6,5-calowy wyświetlacz, prawdopodobnie oferujący rozdzielczość ekranu Full HD+, chociaż ta informacja nie jest pewna. Będzie wyposażony w 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci wewnętrznej. Będzie działał pod kontrolą Androida 9. Szkoda, że producent nie zdecydował się na Androida 10. Jednak ten wybór jest uzasadniony tym, że nakładka Flyme OS nie została dostosowana do najnowszej wersji systemu Google.

Zobacz też: Nowości od Western Digital na IFA 2019: nowe dyski, superszybkie karty pamięci i więcej

Smartfon ten ma potrójną konfigurację aparatów z tyłu. Składa się ona z głównego czujnika 12 Mpix wspieranym przez moduły 8 Mpix szerokokątny i 5 Mpix głębi. Z przodu natomiast znajdziemy 16 Mpix aparat selfie.  To niestety na razie wszystko, co wiemy o nadchodzącym urządzeniu. Wciąż nie ma nawet jego grafik. Jednak w ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy poznać na jego temat znacznie więcej informacji. Do tego czasu nie pozostaje nam nic innego jak uzbrojenie się w cierpliwość.

Źródło: Gizmochina
Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.