OnePlus TV Pilot

OnePlus TV z pilotem podobnym do tego z Apple TV

Newsy

Od dłuższego czasu wiemy, że OnePlus planuje wejść na nowy rynek i wypuścić telewizor sygnowany swoim logiem. Co więcej, o OnePlus TV wiemy już niemal wszystko. Dziś Pete Lau, CEO firmy udostępnił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie pilota, którego otrzymamy w zestawie z telewizorem. Wielu osobom z pewnością się on nie spodoba.

OnePlus TV – pilot na zdjęciach

OnePlus TV Pilot

Pilot, który będzie dołączany do OnePlus TV możecie zobaczyć powyżej. Na zdjęciu widzimy, że został on wyposażony w port USB-C, kilka Androidowych przycisków, przycisk do uruchamiana Asystenta Google i… przycisk OnePlus. Na górze jest też coś w rodzaju gładzika. Najbardziej interesujący jest jednak bez dwóch zdań przycisk OnePlus. Niestety na chwilę obecną nie wiemy dokładnie, za co będzie odpowiadał, jednak możemy się domyślać, że posłuży do pewnego rodzaju integracji z telefonem tej samej marki.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Sony Xperia 5 oficjalnie zaprezentowana. Świetny flagowiec w świetnej cenie

Napisałem wyżej, że opisywany pilot z pewnością się wielu osobom nie spodoba. Nadal podtrzymuje swoje słowa, bo przecież pilot do OnePlus TV wygląda ba(aaa)rdzo podobnie do tego od Apple TV. W tym przypadku to raczej niezbyt dobrze, bo konstrukcja giganta z Cupertino jest bowiem przez wiele osób uważana za najgorszy pilot do telewizora w historii. OnePlus TV ma więc szansę zdetronizować króla, ale o tym, czy mu się to uda (oby nie), przekonamy się już gdy wspomniane urządzenie ujrzy światło dzienne. Oficjalna prezentacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu, jednak dokładna data nie została podana.

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x