Vivo V17 Pro – bo jeden aparat selfie to za mało

Paweł Maretycz Newsy 2019-09-05

Vivo przygotowuje się do debiutu serii smartfonów Vivo V17. Ostatni przeciek ujawnił, że Vivo V17 Pro może być wyposażony w aż sześć aparatów. Wyciek grafik ujawnił, że cztery z nich są umieszczone z tyłu, podczas gdy pozostałe dwie znajdują się w wysuwanym module selfie. Promocyjny obraz Vivo V17 Pro, który został udostępniony przez 91mobiles, potwierdza, że telefon może być pierwszą konstrukcją tego typu.

Vivo V17 Pro dwa aparaty selfie

Vivo V17 Pro dwa aparaty selfie

Na zdjęciu widać, że Vivo V17 Pro nadal posiada wyświetlacz bez wycięć tak jak jego poprzednik, czyli Vivo V15 Pro. Telefon jest wyposażony w skaner odcisków palców zintegrowany z ekranem. To natomiast dość jasno sugeruje, że mamy do czynienia z ekranem OLED. Narożniki V17 Pro są zaokrąglone, ale jego tylna konstrukcja nie jest wyraźnie widoczna. Wcześniejszy przeciek obrazu z telefonu (pokazany poniżej) pokazuje, że system poczwórnego aparatu jest umieszczony na środku górnej części obudowy. Źródła donoszą, że rozpocznie szkolenie pracowników sprzedaży detalicznej na Vivo V17 Pro od 9 września.

Vivo V17 Pro dwa aparaty selfie

Zobacz też: ASUS ROG Phone II już w sprzedaży w Polsce

Ponadto stwierdzono, że słuchawka może zostać oficjalniezaprezentowana do końca września. Przeciek nie informuje jednak na temat standardowego Vivo V17. Nie wiadomo także nic na temat potencjalnej specyfikacji smartfonu ani na temat możliwości jego aparatów. Śmiało jednak można założyć, że nie jest on słabszy od poprzednika. Więcej informacji na jego temat poznamy najprawdopodobniej już 9 września. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Gizmochina

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x