Galaxy Fold to bez wątpienia jedna z bardziej interesujących konstrukcji, na którą wiele osób czeka. O spekulacjach dotyczących daty ponownej premiery składanego smartfona Samsunga pisaliśmy już wielokrotnie. Dziś jednak nie bierzemy pod lupę kolejnej plotki, bo wspomnianą datę zdradziła nam sama firma. Wiemy oficjalnie, kiedy Galaxy Fold będzie miał swoją premierę.

Samsung Galaxy Fold – data premiery

Galaxy Fold premiera 6 września

Kilka dni temu Paweł napisał o przecieku, który sugerował, że data premiery Galaxy Fold została zaplanowana na przyszły tydzień, a dokładnie szóstego września. Co tu dużo mówić – plotka okazała się prawdą, bo sam Samsung poinformował, że właśnie w tym dniu odbędzie się ponowna premiera Galaxy Fold. Jest jednak pewien haczyk.

Zobacz także: Lud przemówił, Spotify posłuchało. Do aplikacji na Androida wróci usunięta wcześniej funkcja

O czym mowa? Ano o tym, że od tej daty Galaxy Folda będzie można zakupić tylko w Korei Południowej. Samsung jednak zapewnia, że smartfon ten pojawi się także w wielu innych zakątkach świata w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Nie da się ukryć, że to dość dziwna decyzja, która wzbudza obawy, że firma nadal nie jest pewna swojego produktu i znów chce go sprawdzić tylko na jednym rynku. To jednak tylko moje spekulacje – w rzeczywistości mam szczerą nadzieję, że Galaxy Fold będzie zdatny do użytku i obędzie się bez głupich problemów.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.