ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cyberpunk 2077 skandal z CD Projekt

Tryb multiplayer w Cyberpunku 2077 oficjalnie potwierdzony

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Tytułowa produkcja to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku. Jej premiera odbędzie się dopiero 16 kwietnia, jednak dzieło polskiego studia już teraz jest ogromnym hitem, o czym świadczy m.in. osiągnięty przez CD PROJEKT RED przychód na samych zamówieniach przedpremierowych Cyberpunka 2077. Dotychczas o grze pojawiło się już naprawdę wiele informacji. Fani wielokrotnie dopytywali studio o tryb sieciowy, jednak dotychczas otrzymywali tylko informację, że znajduje się on w „fazie badań i rozwoju”. Teraz firma oficjalnie potwierdziła, że tryb multiplayer trafi do Cyberpunka 2077. Jest jednak mały haczyk.

Cyberpunk 2077 z trybem multiplayer

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to przede wszystkim tryb fabularny przeznaczony dla jednego gracza. Produkcja ta ma bowiem stawiać bardzo mocno na ciekawą i wciągającą fabułę. Są jednak na świecie fani, którzy chętnie zobaczyliby w nadchodzącej grze CD PROJEKT RED tryb multiplayer. Ich prośby zostały spełnione, jednak po sieci nie zagramy w dniu premiery gry. Tryb multiplayer zostanie dodany bowiem w późniejszym terminie – najpierw zadebiutują darmowe DLC i zawartość dla pojedynczego gracza. Do zmagań internetowych firma zaprosi nas dopiero później.

Zobacz także: Nie instaluj Androida 10 na swoim Pixelu! Google dało ciała z aktualizacją

Kiedy więc dokładnie tryb multiplayer pojawi się w Cyberpunku 2077? Nie wiadomo. Co więcej, nie wiadomo także, czego po nim oczekiwać. Pewne jest jednak, że studio aktualnie najbardziej skupia się na kampanii fabularnej. Znając jednak Redów, wszystkiego dowiemy się „w swoim czasie”. Firma dba bowiem o jakość swoich produktów, w przeciwieństwie do wielu innych firm z branży.

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy