ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
ASUS ROG Phone 2

ASUS ROG Phone II już w sprzedaży w Polsce

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

ASUS ROG Phone II to prawdopodobnie najmocniejszy smartfon z Androidem. Urządzenie to jest dedykowane graczom, którzy szczególnie docenią jego moc i mnogość dodatków uprzyjemniających rozgrywkę. Wspomniany sprzęt miał swoją premierę już w lipcu, jednak wówczas smartfon trafił do sprzedaży tylko w Chinach. Dziś ROG Phone II możemy zamówić w pozostałych zakątkach globu, w tym w Polsce.

ASUS ROG Phone II w Polsce

asus rog phone ii oficjalnie specyfikacja wyglad cena dostepnosc

Nowy smartfon Asusa to prawdziwy potwór. Jeśli chcecie się zapoznać z jego wnętrznościami, to koniecznie odwiedźcie wpis Łukasza, w którym znajdziecie m.in. pełną specyfikację ROG Phone II. W dużym skrócie, w środku urządzenia znajduje się Snapdragon 855 Plus i 12 GB pamięci RAM. Przedsprzedaż ROG Phone II rozpoczęła się już dziś w sklepie internetowym Asusa. Biorąc pod uwagę wnętrzności smartfona, wyceniono go naprawdę w porządku.

Zobacz także: Firefox 69 ze świetnymi nowościami już dostępny do pobrania. Co nowego w aktualizacji?

O jakich pieniądzach mówimy? Ano o 3999 zł w przypadku modelu podstawowego. W niedalekiej przyszłości do sprzedaży ma trafić także wersja bardziej dopakowana – z 1 TB pamięci wbudowanej i szybszą łącznością LTE. Jej cena będzie wynosić 5499 zł, co w porównaniu do kwot, jakie musimy zapłacić za inne konstrukcje dostępne na rynku, nie jest jakąś przesadą. Wysyłka podstawowego modelu rozpocznie się 20 września. Dokładna data pojawienia się w sklepie wariantu mocniejszego nie jest jeszcze znana. Zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: ASUS

Sprawdź najnowsze wpisy