airpods 2

Nowy Jork ma problem z AirPodsami

Newsy

AirPodsy to najpopularniejsze na świecie słuchawki bezprzewodowe – przynajmniej według Apple. Braku zainteresowania z pewnością nie można im przypisać, o czym dobitnie przekonał się Nowy Jork, miasto w Stanach Zjednoczonych. Cała sytuacja dla nas może i jest zabawna, jednak osobom pracującym w komunikacji miejskiej we wspomnianym mieście nie jest do śmiechu. O co chodzi? Już tłumaczę.

Słuchawki Apple problemem w Nowym Jorku

apple airpods 2019 2 nowosci roznice

AirPodsy to najtańszy sprzęt z portfolio Apple, więc nic dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością. Niemniej jednak wiele osób narzeka na jedną kwestię, a mianowicie ich dopasowanie do uszu. Nie jest tajemnicą, że słuchawki Apple z uwagi na swoją konstrukcję nierzadko wypadają. Sam pamiętam, gdy w oczekiwaniu na nowy headset korzystałem z przewodowych słuchawek dodawanych do iPhone’a 6. W pewnym momencie przykleiłem je sobie do uszu taśmą klejącą (w domu rzecz jasna), bo tak bardzo irytowało mnie ich dopasowanie. 😉 Niektórzy mieszkańcy Nowego Jorku powinni zrobić to samo.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Android 10 oficjalnie. Oto nowości i smartfony, które dostaną go jako pierwsze

New York City Metropolitan Transport Authority, czyli organizacja odpowiedzialna za komunikację miejską we wspomnianym mieście, ma po dziurki w nosie odzyskiwania zgubionych AirPodsów. Przez brak jakichkolwiek kabli, słuchawki Apple bardzo często wypadają z uszu ich użytkowników – często na tory. Nikt nie chce zostawić drogiego sprzętu w tyle, wiec zazwyczaj rozpoczyna się akcja odzyskiwania zgub, co często wpływa na opóźnienia metra. Problem jest naprawdę spory: w ciągu tylko jednego dnia, MTA otrzymało aż 18 próśb o odnalezienie zgubionych słuchawek. Wspomniana organizacja rozmyśla nawet nad wystartowaniem ze specjalną kampanią informującą o problemie. Może się okazać, że w przyszłości korzystanie z AirPodsów i innych podobnych słuchawek w nowojorskim metrze zostanie zakazane.

Źródło: India Times


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x