Samsung pracuje obecnie nad unowocześnieniem swojej oferty smartfonów w segmencie budżetowym. Robi to poprzez wprowadzanie w drugiej połowie roku nowych wariantów S popularnych urządzeń w linii Galaxy A i M. Najnowszym uczestnikiem rynku jest Galaxy A20s, który pojawił się ostatnio podczas certyfikacji TENAA. Numer modelu zbliżających się A20s to SM-A2070, a urządzenie jest bardzo podobne pod względem estetyki zewnętrznej do Galaxy M30. Ponadto, 91mobiles dzieli się arkusz danych technicznych telefonu, aby ujawnić kluczowe dane techniczne urządzenia.

Samsung Galaxy A20s w TENAA

Samsung Galaxy A20s w TENAA

Smartfon jest wyposażony 6,49-calowy wyświetlacz z wcięciem na aparat selfie. Jego sercem jest ten sam układ, co w Galaxy A20, czyli Samsung Exynos 7884.  Smartfon otrzymuje 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć do 512 GB za pomocą karty microSD. Wyciek nie zawiera żadnych szczegółów na temat specyfikacji aparatu. Jednak obrazy z TENAA pokazują, że jest on wyposażony w pionowo zamontowany potrójny moduł fotograficzny. Zgodnie z listą TENAAA, Galaxy A20s ma wymiary 163,31 × 77,52 × 7,99 mm. Słuchawka może być dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych, mianowicie czarnym i niebieskim.

Zobacz też: YouTube usuwa istotną funkcję z winy trolli internetowych

Galaxy A20s czerpie moc z baterii o pojemności 3000 mAh. Jest to przyzwoita wartość. Mimo to okazała się sporym rozczarowaniem, biorąc pod uwagę, że A20 miał baterię 4000 mAh. Dodatkowo pozostałe ulepszone warianty jak Samsung Galaxy M30s czy Galaxy M20s zostały znacznie ulepszone także pod tym względem. Nie wiadomo także nic na temat szybkiego ładowania. Galaxy A20s działa pod kontrolą Androida 9.0 Pie. Nie wiadomo kiedy zostanie zaprezentowany, to jednak powinno nastąpić już niedługo.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.