Tegoroczne iPhone’y zbliżają się wielkimi krokami, bo zostaną oficjalnie pokazane już za kilka dni, a dokładnie 10 września na konferencji Apple. Wczoraj wyciekły nieoficjalne specyfikacje nadciągających smartfonów giganta z Cupertino, a dziś najtańszy z nich pojawił się w benchmarku Geekbench. Zobaczmy, jak sobie poradził.

iPhone 11 (R) w Geekbench

iPhone 11 Geekbench

Na powyższym zrzucie możecie się zapoznać z wynikami, jakie w teście Geekbench osiągnął najtańszy i zarazem najsłabszy z tegorocznych iPhone’ów. W benchmarku nie podano dokładnej nazwy urządzenia (aktualnie zna je tylko Apple), a zamiast tego podpisano je jako „iPhone12,1”. Skąd więc wiemy, że jest to najsłabszy z nadchodzących smartfonów Apple? Odpowiedź jest prosta, a mianowicie, dzięki specyfikacji. Droższe modele mają mieć bowiem 6 GB RAM-u, a ten tutaj ma tylko 4, co jednogłośnie wskazuje na iPhone’a 11 (R).

Zobacz także: Chcesz pomóc zadbać o środowisko? Obejrzyj film porno

Nie da się ukryć, że smartfon osiągnął bardzo przyzwoity wynik, podobny do iPhone’a XR, czyli jego zeszłorocznego odpowiednika. Dla porównania, wynik zdobyty przez wspomniane urządzenie zobaczycie poniżej:

iPhone XR Geekbench

Różnica jest, jednak raczej niewielka. O ile w przypadku iPhone’a 11 (R) w teście nie wymieniono użytego w nim procesora, tak wiemy, że na pewno nie jest to zeszłoroczny układ Apple A12. Wszystko wskazuje więc, że najtańszy z nadchodzących iPhone’ów także może się poszczycić procesorem Apple A13 – dokładnie tak, jak wymieniono w nieoficjalnej specyfikacji.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.