IFA to największe targi elektroniki użytkowej, które co roku gromadzą w Berlinie wiodące światowe marki. Te prezentują swoje istniejące i nowe produkty. Odwiedzający mają możliwość poznania pojawiających się trendów i zobaczenia premiery nowych technologii i produktów. Ulefone będzie jedną z marek biorących udział w targach i zademonstruje swój nowy, wytrzymały smartfon Ulefone Armor X6.

Ulefone na targach IFA

Ulefone na targach IFA

Oto kilka z produktów, które producent zamierza zaprezentować w trakcie imprezy. Niestety, nie udostępnił dla wszystkich grafik, ani pełnych specyfikacji:

Ulefone Armor X6

Nie jest on adresowany do tych, którzy szukają najlepszych specyfikacji. Jego grupą docelową są ci, którzy chcą niedrogich, wytrzymałych telefonów. Jest to urządzenie 3G wyposażone w 5-calowy wyświetlacz 16:9 HD. Jest on napędzany przez układ MediaTek MT6580, który współpracuje z 2 GB RAM. Smartfon ten oferuje 16 GB pamięci wewnętrznej. Aparat jest wyposażony w sensor 8 Mpix, a z przodu w aparat selfie 5 Mpix. Jeśli chodzi o zasilanie, to smartfon może się pochwalić baterią 4000 mAh.

Ulefone Armor 6E

Armor 6E również jest przedstawicielem Armor Series, posiada ten sam ekran co Armor X6. Jest jednak wydajniejszy. Producent wyposażył go w 4 GB RAM. Na pliki użytkownika przeznaczono natomiast 64 GB pamięci. Z tyłu znajdziemy podwójny aparat z sensorem głównym 16 Mpix wspieranym przez 2 Mpix czujnik głębi. Z przodu znajduje się aparat selfie 8 Mpix. Smartfon ma  baterię 5000 mAh z bezprzewodowym ładowaniem Qi do 10 W. W przeciwieństwie do powyższego oferował łączność 4G.

Zobacz też: Lenovo chwali się parametrami A6 Note

Ulefone Armor X3

Armor X3 jest podstawowym, wytrzymałym telefonem wyposażonym w 5,5-calowy ekran i proporcji ekranu 18:9. Jest napędzany przez czterordzeniowy SoC MediaTek MT6580 z konfiguracją pamięci 2 GB RAM/32 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu znajdziemy podwójny aparat z sensorem głównym 8 Mpix i czujnikiem głębi 2 Mpix. Z przodu natomiast znajduje się aparat selfie 5 Mpix. Jest to smartfon 3G.

Ulefone Note 7P

Ulefone Note 7 i jego wersja 4G Note 7P będą również obecne na targach IFA. Oba posiadają 6,1-calowy wyświetlacz z wycięciem na aparat selfie. Z tyłu znajduje się potrójny aparat z modułem głównym 8 Mpix wspieranym przez dwa sensory po 2 Mpix. Aparat selfie natomiast oferuje rozdzielczość 5 Mpix. Pojemność baterii to 3500 mAh.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.