Funkcje Nubia Red Magic 3S

Nubia Red Magic 3S z jeszcze lepszymi reakcjami haptycznymi w grach

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Podmarka ZTE — Nubia, która jest obecnie znana z produkcji smartfonów do gier, zaplanowała na 5 września premierę w Chinach. Firma uruchomi swój kolejny sprzęt dedykowany mobilnemu graniu, czyli Nubia Red Magic 3S. Teraz, zaledwie kilka dni przed oficjalną premierą telefonu, firma udostępniła nowy plakat na Weibo, który pokazuje, że smartfon będzie wyposażony w wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz. To jednak nie wszystko. Smartfon będzie także oferował sprzężenie zwrotne 4D Vibration feedback dla lepszego doświadczenia w grach.

Funkcje Nubia Red Magic 3S

Funkcje Nubia Red Magic 3S

Nubia ogłosiła Red Magic 3S niedługo po premierze Snapdragona 855 Plus. I to właśnie ten układ ma być sercem nadchodzącego smartfona do gier. Jego główną zaletą w tym przypadku jest układ graficzny o 15 procent wydajniejszy od tego, co oferował jego poprzednik. Wydajność to jednak nie wszystko. Smartfon do gier pochłania dużo energii w trakcie pracy. Nic więc dziwnego, że pogłoski mówią tutaj o baterii 5000 mAh. Dodatkowo duża wydajność to także dużo ciepła. Producent jednak powinien sobie poradzić z tą kwestią. Nie zapominajmy, że jego model podstawowy, czyli Nubia Red Magic 3 wyposażona jest w pierwszy w branży wentylator chłodzący, który nie wykorzystuje żadnych łożysk fizycznych i jest wykonany z nanomateriałów.

Zobacz też: Trzy najważniejsze pytania dotyczące wrześniowej konferencji Apple

Wróćmy jednak do samej haptyki. Obecność wibracji w smartfonie to norma. Nie wiadomo więc, na co zdecyduje się producent, żeby to rozwinąć. Możliwe jednak, że dostaniemy sprzęt o możliwościach zbliżonych do Joy Conów Nintendo Switch. Może to sugerować wizerunek pada do Nintendo 64 na grafice. Dodatkowo był to też pierwszy kontroler wykorzystujący gałkę analogową. Nie wiadomo jednak czy to właśnie z tego powodu został umieszczony na grafice. Jednak jego obecność jest intrygująca. Żeby dowiedzieć się więcej o tym smartfonie do gier, w tym o jego pełnym zestawie specyfikacji i cenach, jak również o szczegółach dotyczących dostępności, będziemy musieli poczekać na oficjalną premierę urządzenia. Ta ma mieć miejsce już 5 września.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy