ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy M30s w Europie

Samsung Galaxy M30s oficjalnie zapowiedziany — jest moc i ogromny akumulator

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Znudziły Wam się plotki na temat ogromnego akumulatora w Galaxy M30S? W takim razie Samsung postanowił już dać zielone światło dla… zapowiedzi tego smartfona. Jednak tego typu zapowiedź to w gruncie rzeczy zdradzenie i potwierdzenie kluczowych informacji na temat tego urządzenia. Tym samym wiemy, że Galaxy M30s będzie miał to ogromne ogniwo, a dodatkowo nie zawiedzie wyświetlaczem i teoretycznie mocą obliczeniową.

Samsung Galaxy M30s wyróżni się pojemnością akumulatora — zapowiedź wszystko potwierdza

samsung galaxy m30s zapowiedz akumulator wyglad specyfikacja

Wczoraj przedstawiałem Wam specyfikację Galaxy M30s, którą udało się poznać za sprawą programu Android Enterprise Reccomended. Tym samym już możemy stwierdzić, że ten wyświetlacz SAMOLED będzie miał przekątną 6,4-cali. W ramach nowego, mocnego procesora powinien pojawić się Exynos 9611, czyli delikatnie odświeżony Exynos 9610, którego mieliśmy już okazję poznać w recenzowanym Galaxy A50. Oczywiście to jednak akumulator o pojemności 6000 mAh powinien najbardziej zachęcać do kupna Galaxy M30s. W przypadku aparatów nietrudno się domyślić, że brakującą cyfrą jest 4 i główna matryca zaoferuje 48 MPx.

Zobacz też: Samsung Galaxy A90 5G zdradza swój wygląd i specyfikację.

Z racji, że to na indyjskim Amazonie został zapowiedziany Samsung, to nietrudno się domyślać, że będzie on dostępny ekskluzywnie na tym portalu. Niemniej nadal pozostaje mieć nadzieję, że seria Galaxy M na dobre zaistnieje też w naszym kraju, bo nie da się ukryć, iż tego typu propozycje mają ogromne szanse na sukces w naszym kraju. Tymczasem na oficjalną prezentację Galaxy M30s musimy poczekać do 18 września.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy