ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
sprzedaż oppo reno 10x zoom

Oppo Reno2 5G istnieje — firma to, co najlepsze zostawiła na koniec

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wczoraj przedstawiłem Wam recenzję Oppo Reno Z, ostatniego reprezentanta pierwszej serii tych urządzeń, którego testu jeszcze brakowało na łamach naszego portalu. Oczywiście wcześniej mogliście poznać nasze wrażenia z użytkowania bazowego Reno, a także wersji Reno 10x Zoom. W międzyczasie Chińczycy postanowili, że pokażą poniekąd następców, czyli serię Reno2. Jednak wśród trójki nowości zabrakło propozycji, której oczekiwaliśmy jeszcze przed prezentacją, czyli wersji z 5G. Ta jednak już jest na ostatniej prostej, gdyż dostała certyfikat z TENAA.

Oppo Reno2 5G przywitał się z TENAA i przypomniał o peryskopie

Reno2 5G nawiązuje do swojego rodzeństwa i oferuje poczwórny aparat, ale wśród nich znalazł się peryskop, którego brakuje w innych modelach. Niestety, TENAA nie zdradziła jeszcze pełnej specyfikacji tego urządzenia, ale spodziewamy się, że będzie ona opierać się na Snapdragonie 855. Możliwe, że będzie to też wersja Plus, ale nie wybiegajmy za daleko. Z ujawnionych danych też możemy wskazać 6,6-calowy wyświetlacz, czyli dokładnie taki sam jak w oryginalnym Reno 5G i Reno 10x Zoom. Minimalnie za to słabszy będzie akumulator, bo jego pojemność z 4065 mAh maleje do 3930 mAh — zapewne wynika to z konieczności wciśnięcia dodatkowej matrycy aparatu.

Zobacz też: TCL szykuje własnego smartfona!

To niestety wszystkie dane, które zostąły ujawnione przez TENAA. Jeśli faktycznie będzie to flagowa propozycja, to niewykluczone, że sam wyświetlacz dostanie wsparcie dla odświeżania 90 Hz, a mniejsze ogniwo może być też tłumaczone zdecydowanie szybszym ładowaniem Super VOOC (50 W). Niemniej wszystkiego dowiemy się dopiero na premierze, która bardzo możliwe, że odbędzie się już podczas targów IFA w Berlinie. Te rozpoczynają się już na dniach.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy