Wczoraj mogliście bliżej przyjrzeć się Samsungowi Galaxy A90 5G, czyli teoretycznie najtańszej propozycji firmy z technologią 5G. Niewiele wskazuje na to, że będzie to tani smartfon, ale w samym portfolio Koreańczyków na pewno się wyróżni stosunkiem mocy obliczeniowej do ceny. Sam wygląd Galaxy A90 nie jest może zbyt wyszukany i łączy to, co obecnie najpopularniejsze, ale wśród jego tapet pojawia się kilka ciekawych smaczków. Tak, możecie już pobrać tapety z Galaxy A90 5G, mimo że ten smartfon jeszcze nie został zaprezentowany.

Tapety z Samsunga Galaxy A90 5G

Pojawia się Myszka Miki, czyli mamy do czynienia z kolejnym przykładem zacieśniającej się współpracy Samsunga i Disneya. Wcześniej objawiała się ona płatnymi tapetami dla serii Galaxy S10, w międzyczasie pojawiły się etui z bohaterami Marvela, a teraz właśnie to. Widoczna, szara grafika z bohaterem wskazującym na środek górnej krawędzi z pewnością odnajdzie notcha w Galaxy A90 5G, ale też nie powinno być problemów z dopasowaniem tej tapety do innych modeli z cienkimi wycięciami na aparat w wyświetlaczu.

Zobacz też: Desery poniekąd zostają — Android 10 ma swoją słodką nazwę.

Zainteresowani pobraniem powyższych grafik jednocześnie, mogą skorzystać z dedykowanego linku z archiwum ZIP. Jeśli jednak chcielibyście sprawdzić Galaxy A90 5G na własnej skórze i poznać te tapety dopiero na ekranie tego smartfona, to poczekajcie do ogłoszenia na targach IFA w Berlinie, które startują już za kilka dni. Co prawda nie wiemy jeszcze, czy Samsung zdecyduje się wprowadzić ten model do Polski, ale bądźmy dobrej myśli. Z pewnoscią będzie to ciekawy konkurent dla Huawei Mate 20 X 5G, którego znajdziecie w sklepach w naszym kraju..

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.