Darmowa wymiana ekranów w Apple Watch Series 2 i 3 – kolejna akcja serwisowa firmy

Łukasz Pająk Newsy 2019-08-31

Teoretycznie już 10 września poznamy nową generację zegarków od Apple wraz z nowymi iPhone’ami. Jednak firma nie może też zapominać o swoich aktualnych produktach i ich problemach. Producent w ostatnich miesiącach wyjątkowo pozytywnie podchodzi do wszelkich akcji serwisowych i nie inaczej jest tym razem. Amerykanie postanowili otworzyć program darmowej naprawy Apple Watchy Series 2 i Series 3, a dokładniej pękających ekranów w wybranych modelach. Naturalnie firma nie otwiera się na wszystkie przypadku uszkodzeń — te są odpowiednio regulowane.

Apple może za darmo naprawić wadliwe modele Watch Series 2 i Series 3

apple watch series 2 3 akcja serwisowa naprawa wyswietlacza

Jak wspomniałem wcześniej, ogłoszona akcja serwisowa dotyczy dwóch generacji smartwatchy Apple, a oto dokładny ich spis:

apple watch series 2 3 akcja serwisowa naprawa wyswietlacza

Dokładny sposób, w jaki zidentyfikować swojego Apple Watcha, firma opisała na dedykowanej stronie internetowej. Jak sami widzicie, akcja naprawcza dotyczy wyłącznie zegarków z aluminium. Dotyczy też tych egzemplarzy, które teoretycznie już dawno straciły gwarancję. Jednak uszkodzone egzemplarze muszą spełniać kolejne założenia w postaci odpowiednich pęknięć:

apple watch series 2 3 akcja serwisowa naprawa wyswietlacza

Te muszą wychodzić od jednej z krawędzi do drugiej lub być wokół załamania szkła. Tym sposobem stłuczony front na pewno nie zostanie uznany w ramach darmowej naprawy.

Zobacz też: Google też nie ma lekko przez wojnę gospodarczą Chin i USA.

Jeśli jesteście tymi pechowcami, że Wasz ekran w Apple Watchu pękł, to szczegóły zgłoszenia się do programu znajdziecie na stronie producenta. Naturalnie program wymiany ekranów dotyczy też tych egzemplarzy, w których wyświetlacz jeszcze jest cały, ale znajduje się w grupie ryzyka pęknięciem. Cały proces naprawy nie powinien zająć więcej niż 5 dni robocze.

Źródło: Phone Arena, Apple


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x