Samsung jednak pracuje nad Galaxy S5 Prime z wyświetlaczem 2K?

Newsy

Samsung Galaxy s5

Na początku tego miesiąca w Sieci znalazły się przecieki na temat odświeżonej wersji Samsunga Galaxy S5. Pomimo faktu, że koreański producent szybko zdementował tą plotkę po raz kolejny słyszymy o tajemniczym modelu, który tym razem pojawił się na stronie indyjskiego importu. Czy Samsung szykuje odświeżoną wersję Galaxy S5 Prime? Wygląda na to, że tak, gdyż wcześniej w identyczny sposób dostarczane były paczki ze smartfonami, które premierę miały w ciągu kolejnych miesięcy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Nowy dowód na istnienie smartfona pojawił się na stronie  Zauba. Model o nazwie kodowej SM-G906K został dostarczony do Korei Południowej w zeszłym tygodniu. Oznaczenie to, jest niemal identyczne z tym, co mogliśmy zobaczyć ponad 2 tygodnie temu. Chociaż wpis tamten został szybko usunięty, specyfikacja techniczna wyglądała następująco:

 

  • Qualcomm Snapdragon 805 @ 2.5Ghz
  • Qualcomm Adreno 420 GPU
  • 5.2” 2560 x 1440
  • 3GB RAM
  • aparat 16 MP/2MP
  • 32GB pamięci

 

Nie jest jasne, kiedy Galaxy S5 Prime trafi do sprzedaży oraz jaka będzie jego komercyjna nazwa. Wygląda jednak na to, że Samsung nie chce pozostać w tyle bądź czuje zagrożenie ze strony nadchodzących LG G3 bądź Nexusa 6.

 

 

Źródło: neowin.net, bgr.com
Zdjęcie: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x