Honor 20S

Honor 20S pokazuje się na oficjalnych renderach

Newsy

Honor to marka należąca do Huaweia, która cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Nic więc dziwnego, że firma nieustannie wydaje nowe urządzenia. Nadchodzącym smarfonem Honora, o którym warto napisać, jest model 20S. Producent udostępnił właśnie oficjalne grafiki, które ukazują go w pełnej okazałości.

Wygląd Honora 20S – oficjalne rendery

Na powyższych grafikach możecie się zapoznać z oficjalnym wyglądem Honora 20S. Nie ma co ukrywać – niczym się specjalnie nie wyróżnia. Wspomniane rendery ukazują urządzenie we wszystkich dostępnych kolorach: czarnym, niebieskim i białym, które najprawdopodobniej będą nieco zmieniać swój odcień pod wpływem oświetlenia. Niestety nie wiadomo, czy plecki smartfona zostały wykonane z plastiku, czy szkła. Oficjalna specyfikacja sprzętu nie została jeszcze oficjalnie udostępniona, aczkolwiek spekuluje się, że w jego wnętrzu znajdziemy m.in Kirina 980 w towarzystwie do 12 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Poznaliśmy datę premiery Androida 10!

W skład bardzo dobrze widocznego na renderach potrójnego aparatu najprawdopodobniej wejdzie główna matryca 48 Mpix, obiektyw szerokokątny 8 Mpix i czujnik głębi 2 Mpix. Nie do końca jasną kwestią pozostaje jeszcze system. Firma może przecież wypuścić Honora 20S na Androidzie 9 Pie wraz nakładką EMUI 9.1 lub zaskoczyć wszystkich i wgrać na niego Harmony OS. Nie ma co gdybać – wszystkiego dowiemy się już w przyszłym tygodniu, kiedy to opisywany smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x