Honor to marka należąca do Huaweia, która cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Nic więc dziwnego, że firma nieustannie wydaje nowe urządzenia. Nadchodzącym smarfonem Honora, o którym warto napisać, jest model 20S. Producent udostępnił właśnie oficjalne grafiki, które ukazują go w pełnej okazałości.

Wygląd Honora 20S – oficjalne rendery

Na powyższych grafikach możecie się zapoznać z oficjalnym wyglądem Honora 20S. Nie ma co ukrywać – niczym się specjalnie nie wyróżnia. Wspomniane rendery ukazują urządzenie we wszystkich dostępnych kolorach: czarnym, niebieskim i białym, które najprawdopodobniej będą nieco zmieniać swój odcień pod wpływem oświetlenia. Niestety nie wiadomo, czy plecki smartfona zostały wykonane z plastiku, czy szkła. Oficjalna specyfikacja sprzętu nie została jeszcze oficjalnie udostępniona, aczkolwiek spekuluje się, że w jego wnętrzu znajdziemy m.in Kirina 980 w towarzystwie do 12 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej.

Zobacz także: Poznaliśmy datę premiery Androida 10!

W skład bardzo dobrze widocznego na renderach potrójnego aparatu najprawdopodobniej wejdzie główna matryca 48 Mpix, obiektyw szerokokątny 8 Mpix i czujnik głębi 2 Mpix. Nie do końca jasną kwestią pozostaje jeszcze system. Firma może przecież wypuścić Honora 20S na Androidzie 9 Pie wraz nakładką EMUI 9.1 lub zaskoczyć wszystkich i wgrać na niego Harmony OS. Nie ma co gdybać – wszystkiego dowiemy się już w przyszłym tygodniu, kiedy to opisywany smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.