ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Skype aplikacja

Sporo nowości już wkrótce w aplikacji Skype’a

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Na świecie istnieje aktualnie naprawdę sporo różnorakich komunikatorów internetowych. Najpopularniejszy jest bez wątpienia WhatsApp i Messenger od Facebooka, jednak na rynku działa także aplikacja Skype’a, która dotychczas nie miała zbyt wielu funkcji w stosunku do konkurencji. To się jednak wkrótce zmieni.

Nowości w aplikacji Skype

Skype

Nie ma co ukrywać: Skype już od dawna nie jest taką potęgą, jaką był niegdyś. Niemniej jednak wciąż sporo osób korzysta z jego aplikacji, która pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych i wideorozmowy. Choć pod względem dostępnych funkcji daleko jej do choćby Messengera, tak Microsoft stara się powoli nadrabiać zaległości. W najbliższych dniach w aplikacji zawita sporo nowości. O czym mowa? Już tłumaczę.

Zobacz także: Apple sprzedaje coraz mniej smartfonów, a Huawei wręcz przeciwnie

Pierwszą, a zarazem dla wielu najważniejszą nowością, z pewnością będzie możliwość tworzenia szkiców wiadomości. Pozwoli ona na zapisywanie tych, których nie wysłaliśmy w konkretnych rozmowach. Drugą ciekawą funkcją będą zakładki, za pomocą których będziemy mogli oznaczać konkretne wiadomości i przenosić je do specjalnie wydzielonej sekcji, by móc powrócić do nich w każdej chwili. Co więcej, otrzymamy także możliwość podejrzenia filmów, zdjęć i innych plików przed wysłaniem ich drugiej osobie. Prócz wymienionych wyżej nowości, dodano jeszcze kilka pomniejszych, jednak nie są one zbyt istotne. Opisane rozwiązania trafią do aplikacji Skype w ciągu najbliższych kilku dni, zarówno na Androidzie, jak i iOS.

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy