lg g3 etui case 4

 

Sposób zdobywania informacji od producentów na temat ich nadchodzących urządzeń może być przeróżny. Najczęściej jednak są to słowa wypowiedziane przez sprawdzone osoby, zdjęcia lub grafiki właściwego produktu. Teraz drobne szczegóły flagowego modelu LG zostały ujawnione dzięki akcesorium do tego urządzenia.

 

Na bardzo popularnej stronie Aliexpress.com pojawiły się nowe pozycje do kupienia. Są to etui dla nadchodzącego topowego smartfonu koreańskiej firmy, które po części ujawniają jak będą wyglądać plecy G3.

 

lg g3 etui case lg g3 etui case 3 lg g3 etui case 2

 

Wszystkie te fotografie potwierdzają, że LG nie zamierza rezygnować z lokacji przycisków fizycznych właśnie na tej części obudowy, ale pojawiła się dodatkowa zagwozdka – dodatkowe miejsce w okół aparatu. Istnieją dwa rozwiązania dla tego elementu. Pierwsze snuje możliwość zastosowania dwóch diod LED, a drugie skupia się na bardziej „oryginalnym” rozwiązaniu: czytnik linii papilarnych lub pulsometr. Dolna część pleców zostanie w drobnym stopniu zajęta przez głośnik (zależnie od etui znajdujący się po przeciwnych stronach), a sam spód urządzenia będzie zawierał złącza microUSB oraz Jack 3.5mm. Widoczny również na tej części dodatkowy otwór najprawdopodobniej został przygotowany dla anteny do naziemnej telewizji, która jest popularna na azjatyckich rynkach. Z kolei na górnej krawędzi zapewne znajdzie się port podczerwieni IrDA.

 

Ciężko stwierdzić czy warto teraz kupować jedno z tych etui dla G3, czyli ich prawdopodobieństwo idealnego spasowania, ale z pewnością LG chce rozwinąć swój pomysł na montowanie fizycznych klawiszy na plecach urządzenia.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.