jak zagrozić facebookowi

Rejestracja na Facebooku jest i zawsze będzie darmowa? To już nie takie pewne

Newsy

Facebook to aktualnie największy i najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Serwis Marka Zuckerberga każdego dnia odwiedzają ponad 2 miliardy osób, co świetnie pokazuje, jaką jest potęgą. Rejestracja na Facebooku jest i zawsze była darmowa, co zresztą sugerowała strona startowa portalu, jednak teraz nieco się pozmieniało.

Rejestracja na Facebooku jest i zawsze była darmowa, ale czy już zawsze tak będzie?

Po wejściu na stronę Facebook.com nie będąc jednocześnie zalogowanym, przywita nas panel logowania i rejestracji. Dotychczas tuż nad rejestracją widniał napis mówiący, że „to jest i zawsze będzie darmowe”. Bardziej spostrzegawcze osoby już z pewnością zauważyły, że uległ on zmianie. Teraz na stronie głównej Facebooka możemy zapoznać się tylko z krótkim zdaniem informującym nas, że rejestracja na portalu jest „szybka i prosta”.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Apple przeprasza za to, że słuchało naszych rozmów z Siri i zapowiada zmiany

Facebook nie skomentował jeszcze zastosowanej przez siebie zmiany, która może sugerować, że gigant planuje nieco namieszać. Czy rejestracja na Facebooku przestanie być darmowa? Szczerze mówiąc wątpię, jednak wszystko jest możliwe. Bardziej prawdopodobna wydaje mi się opcja, w której serwis daje użytkownikom wybór – darmową rejestrację lub płatną, ale wiążącą się z jakimiś benefitami (np. brakiem reklam). Są to oczywiście tylko moje domysły – gdy tylko Facebook odniesie się do całej sytuacji, to na pewno Was o tym poinformujemy.

Źródło: Business Insider


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x