sharp aquoss xx 304sh f

 

Pomyślcie o producencie smartfonów, który stara się jak najlepiej zagospodarować przednią część urządzenia. Zapewne większość z Was w głowie miała LG, ale już w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że to Sharp wie w jaki sposób ulokować wyświetlacz tak, aby z przodu nie pozostało zbyt wiele miejsca.

 

Pierwszego dnia października zeszłego roku informowałem Was o dwóch nowych słuchawkach japońskiego producenta, które już na pierwszy rzut oka przyciągają swoją uwagą za sprawą bardzo cienkich ramek w okół ekranu. Teraz Sharp postanowił odświeżyć model 302SH podwajając ostatnią cyfrę i tak oto powstał dzisiaj przedstawiony smartfon oznaczony jako Aquos Xx 304SH. Wszystko prezentuje się naprawdę interesująco, ale patrząc na wszystko obiektywnie, dochodzimy do wniosku, że… niewiele się zmieniło.

 

sharp aquoss xx 304SH

 

Wewnątrz tego smartfonu wciąż znajdziemy układ Snapdragon 800 z 2 GB RAM, wyświetlacz pozostał ten sam (5,2-cali, FullHD), zwiększono pojemność akumulatora (do 2600 mAh) i tak właściwie to tyle. Z kolei po drugiej stronie mamy zmniejszone zdjęcia, które wykonuje 304SH (z 16 MPx do 13 MPx). Jakby nie patrzeć – jest to zlepek dwóch wcześniej wspomnianych przeze mnie urządzeń z zeszłego roku.

 

Niemniej jednak zagospodarowanie blisko 80% frontowej powierzchni smartfonu wciąż robi wrażenie, a dodatkowo Sharp Aquos Xx 304SH może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym zwiększoną odporność na wodę i kurz. Premiera rynkowa tego urządzenia będzie miała miejsce w maju w Japonii, gdyż jest to dedykowany model dla SoftBanku.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.