Samsung przypomina o pikoprojektorze w Chinach – Galaxy Beam 2 zaprezentowany!

Newsy

samsung galaxy beam 2

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W połowie zeszłego miesiąca dowiedzieliśmy się o nowym pikoprojektorze od Texas Instruments, czyli firmy nieistniejącej już dla naszego portalu – oficjalnie opuściła ona rynek smartfonów. Krótki czas później dotarły do nas informacje o planowym wypuszczeniu przez Samsunga następcy Galaxy Beam z tego typu dodatkiem i tak też się dzisiaj stało.

 

samsung galaxy beam 2 sp2

 

Po dwóch latach, Samsung postanowił odświeżyć i unowocześnić swój model, którego najważniejszą cechą jest umieszczony na górze obudowy pikoprojektor umożliwiający przedstawianie obrazu w niecodzienny dla smartfonów sposób. Galaxy Beam 2 został oficjalnie przedstawiony w Chinach i na wstępie warto dodać, że najprawdopodobniej będzie dostępny tylko na tym rynku, gdyż firma nie kwapi się do informowania o międzynarodowej wersji.

 

samsung galaxy beam 2 sp

 

Niemniej jednak, smartfon znany nam wcześniej jako SM-G3858 charakteryzuje się oto taką specyfikacją:

 

  • 4,66-calowy wyświetlacz WVGA (800×480);
  • 4-rdzeniowy procesor (4×1,2 GHz);
  • 1 GB RAM;
  • aparat 5 MPx;
  • akumulator o pojemności 2600 mAh;
  • Android 4.2 Jelly Bean.

 

Całość została zamknięta w metalowej obudowie, ale szczegółowych informacji o samym pikoprojektorze niestety zabrakło.

 

samsung galaxy beam 2 sp1

 

Niemniej jednak powyższy smartfon ma jedną sporą wadę jak na dzisiejsze czasy. Jest nią oczywiście rozdzielczość wyświetlacza, która w zestawieniu z tak dużą przekątną cofa ten telefon kilka lat wstecz. Więcej szczegółów zapewne dowiemy się po wypuszczeniu Galaxy Beam 2 przez Samsunga na chiński rynek sprzedaży.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x