ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Warhammer Odyssey

Nowa gra mobilna w uniwersum Warhammera zapowiedziana

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Gry mobilne cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bo dostęp do nich mają wszyscy, którzy posiadają smartfona. A nie ma co się oszukiwać, znaleźć dziś osobę bez smartfona na wyposażeniu to nie lada wyzwanie. Doskonale wiedzą o tym producenci, którzy zdają sobie sprawę z tego, że mogą dotrzeć ze swoją grą do naprawdę szerokiej grupy odbiorców. Deweloper Virtual Realms zdecydowanie zalicza się do tego grona, bo właśnie zapowiedział kolejną grę mobilną w niesamowicie popularnym uniwersum Warhammera.

Warhammer: Odyssey – zapowiedź

Czasy, w których za każdą nową odsłoną Warhammera czekaliśmy naprawdę długo już dawno minęły. Studio Games Workshop zaczęło bowiem sprzedawać licencję każdemu, kto miał odpowiednio dużo pieniędzy. Dokładnie tak samo jest w przypadku zespołu Virtual Realms, który stworzyło grę Warhammer: Odyssey.

Zobacz także: Aparat w Galaxy S11 ma nas zwalić z nóg i zaoferować coś, czego jeszcze nie było

Wspomniana produkcja należy do gatunku MMORGP. Świat gry został zbudowany w 3D, a zwiedzimy w nim wiele kultowych lokacji znanych z tytułowego uniwersum. Ponadto otrzymamy możliwość wybrania jednej z trzech dostępnych ras postaci oraz jedną z sześciu klas. Twórcy o rozgrywce zdradzili niewiele – wiemy tylko, że podczas przygody będziemy brać udział w starciach oraz wykonywać zadania. Tytuł będzie darmowy, jednak z pewnością twórcy dodadzą do niego opcjonalne mikropłatności. Warhammer: Odyssey zadebiutuje zarówno na Androidzie jak iOS. Data premiery gry nie jest jeszcze znana. Czekacie?

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy