samsung mwc 2013

 

Samsung przedstawiając Galaxy S4 Zoom chciał wspiąć się na wyżyny fotografii zamkniętej w obudowie smartfona. Tak jednak się nie stało i o wiele bardziej przystępne okazały się produkty Nokii z Windows Phone, które w bardziej tradycyjnej obudowie potrafiły wykonywać równie dobre, a często nawet lepsze zdjęcia.

 

Jednak Koreańczycy nie poddają broni i doskonale wiemy, że szykuje się następca S4 Zoom, który tym samym otworzy nową rodzinę urządzeń Galaxy oznaczonych literką „K”. Nadchodzące urządzenie z tej serii już wiele razy pojawiało się przy okazji różnych przecieków. Można powiedzieć nawet, że specyfikacja K Zoom jest nam znana i skupia się na aparacie z matrycą 20 MPx i 10x optycznym przybliżeniem. Wyświetlacz z kolei ma mieć przekątną 4,8-cali, na której pojawiać się będzie obraz w rozdzielczości 720p (1280×720). Najwięcej zagadek jest przy sercu tego urządzenia, gdyż krążą dwie wersje: 6-rdzeniowy Exynos lub 4-rdzeniowy Snapdragon. W praktyce może okazać się, że dostępną będą właśnie takie dwie edycje. Jednak z pewnością Samsung rozpocznie sprzedaż z preinstalowanym Androidem w wersji 4.4 KitKat i autorską nakładką TouchWizz.

 

samsung galaxy k zoom s5 etui case samsung galaxy k zoom s5 etui case 2

 

Jednak do rzeczy – widoczne powyżej zdjęcia etui dotyczą właśnie K Zoom. Niewiele one obrazują toteż od razu zobaczcie jak wygląda przeźroczysta wersja na właściwym urządzeniu:

 

samsung galaxy k zoom s5 etui case22 samsung galaxy k zoom s5 etui case 21

 

Po raz kolejny potwierdzają się informacje o braku wybrzuszenia na plecach tej hybrydy spowodowanej wystającym modułem aparatu (tak jak to było w Galaxy S4 Zoom). Tym samym została wyeliminowana jedna z największych wad, na którą zwracali uwagę zainteresowani tego typu smartfonem. Premiera? Zgodnie z zapowiedzią Samsunga odbędzie się już za 6 dni.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.