Android 10 to kolejne, duże wydanie systemu giganta z Mountain View. Kilka dni temu poznaliśmy jego oficjalną datę premiery oraz smartfony, które otrzymają go jako pierwsze. Teraz okazuje się, że prócz wymienionych w podlinkowanym newsie urządzeń, w dniu premiery Androida 10 mogą go dostać także smartfony OnePlusa.

Smartfony OnePlusa z Androidem 10 w dniu jego premiery

OnePlus 7 aktualizacja

OnePlus nie istnieje na rynku przesadnie długo, jednak przez całą swoją obecność firma zdążyła wielokrotnie udowodnić, że zależy jej na swoich klientach także po tym, jak ci kupią jej produkt. Mam tutaj na myśli oczywiście częste i terminowe aktualizacje, za które OnePlus jest regularnie chwalony. Teraz okazuje się, że producent może planować ogromną niespodziankę dla posiadaczy jego smartfonów. Otóż na Reddicie pojawił się bardzo ciekawy zrzut ekranu z rozmowy pomiędzy zwykłym użytkownikiem, a pracownikiem OnePlusa. Ten drugi zdradził w niej, że „na chwilę obecną” wspomniana firma chciałaby wypuścić aktualizację do Androida 10 tego samego dnia co Google. Dla jakich smartfonów? Nie wiadomo.

Zobacz także: Te iPhone’y XS zaczęły żyć własnym życiem. Smartfony nocami emitowały dziwne światło

Nie wiadomo także, czy OnePlusowi uda się w ogóle osiągnąć ten niebywale ambitny cel. Premiera Androida 10 zbliża się wielkimi krokami, a producent przecież musi jeszcze dostosować go do swoich urządzeń. Niestety nie możemy być całkowicie pewni, że podane przez pracownika obsługi klienta OnePlus informacje są w ogóle prawdziwe – niekiedy zdarza się, że pracownicy nie do końca wiedzą, co piszą. Poczekamy, zobaczymy.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.