Microsoft odparł największy atak w historii

Microsoft wysyła zaproszenia na tajemnicze wydarzenie

1 minuta czytania
Komentarze

Microsoft posiada obecnie w swojej ofercie kilka produktów. Co prawda ze smartfonami nie wyszło mu najlepiej, jednak jego tablety, laptopy i konsola odniosły duży sukces na rynku. W najbliższym czasie raczej nie usłyszymy zbyt wiele na temat projektu Scarlett, czyli konsoli następnej generacji od Microsoftu. Jednak firma pracuje nad nowymi laptopami i tabletami. Tak przynajmniej sugeruje zaproszenie, które firma wysyła niektórym portalom informacyjnym.

Microsoft zaprasza na wydarzenie Surface

Microsoft surface wydarzenie

Microsoft rozpoczął wysyłanie zaproszeń prasowych na tajemnicze wydarzenie skupiające się na marce Surface. Zaproszenia są sygnowane czym, co przypomina częściowo logo Microsoftu. Jest ono opatrzone komunikatem Save the date. Poniżej natomiast jest podana dokładna data wydarzenia, czyli 2 października 2019 roku. Wydarzenie odbędzie się w Nowym Jorku i niewątpliwie będzie zawierało kilka ekscytujących prezentacji. Choć nie wiemy dokładnie, co Microsoft planuje zaprezentować. Czy będzie to nowy Surface Pro? A może odświeżona linia Surface notebooków? Tego dowiemy się podczas samej imprezy.

Zobacz też: Największe wpadki związane z oprogramowaniem!

Oczywiście, istnieje również potencjał na kilka niespodzianek: Microsoft zaczął już rozszerzać markę Surface tak, aby objęła ona więcej niż tylko laptopy i tablety. Spodziewamy się, że tendencja ta utrzyma się w przyszłości. Tym bardziej że już jakiś czas temu wypłynął projekt urządzenia Surface ze składanym ekranem. Co prawda był to jedynie koncept. Jednak obecny poziom technologiczny jak najbardziej umożliwia stworzenie takiego urządzenia. Bez względu na to, jakie są konkretne komunikaty, jedno jest pewne: Fani Surface będą mieli na co czekać. Październik zapowiada się naprawdę interesującym miesiącem.

Źródło: TechSpot

Motyw