Huawei MediaPad M6 8.4 został wydany w czerwcu. Tablet jest jednym z dwóch flagowych tabletów Huawei na rok 2019. Drugi to MediaPad M6 10,8. Wyciek ujawnił, że wersja Mediapad M6 8,4 będzie miała specjalną wersję, która powinna zostać zaprezentowana jako MediaPad M6 Turbo Edition. Przeciek jest zestawem zdjęć urządzenia i pokazuje, że tablet będzie wyglądał nieco inaczej niż w edycji standardowej, a także przyniesie zmiany sprzętowe.

Huawei MediaPad M6 8.4 Turbo Edition

Huawei MediaPad M6 8.4 Turbo Edition

MediaPad M6 8.4 Turbo Edition będzie miał kolorystykę obudowy podobną do Flame Redmi K20. Tablet będzie dostępny w pudełku, które zawiera parę słuchawek w zestawie. W przeciwieństwie do wersji standardowej, która posiada 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB/128 GB pamięci masowej. Turbo Edition posiada 6 GB RAM i 128 GB pamięci masowej. Nadal jest napędzany przez Kirin 980. Aparaty zarówno z przodu, jak i tyłu nie uległy zmianom. Otrzyma więc tylny aparato rozdzielczości 13 Mpix i przedni o rozdzielczości 8 Mpix. Rozdzielczość ekranu również pozostaje niezmieniona i oferuje 2560 × 1600 piksel. Tablet działa na EMUI 9.1 opartym na systemie Android 9.

Zobacz też: Facebook pracuje nad nową aplikacją w stylu Messengera… dla Instagrama

MediaPad M6 Turbo Edition posiada również dodatkowy przycisk po prawej stronie ramki. Według plotek jest to przycisk turbo mający podbić jego wydajność. Tablet ma być wewnątrz chłodzony cieczą. Dodatkowo jako akcesorium ma dedykowany gamepad. Jest to więc pierwszy tablet od Huawei dedykowany mobilnemu graniu. Nie wiemy, kiedy będzie miał swoją premierę i ile będzie kosztował. Najwyższą konfiguracją dla edycji standardowej to ¥2399 (~$335) dla wersji Wi-Fi i ¥2699 (~$377) dla wersji LTE. Powyższa wersja M6 Turbo Edition jest wersją Wi-Fi. Mimo to może mieć wycenę, niż wersja standardowa LTE.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.