Realme nie jest może gigantem rynku. Jest to jednak firma z dużymi aspiracjami oraz planem na siebie, który działa. Nie tak dawno producent zaprezentował serię Realme 5. Dodatkowo już na horyzoncie widać premierę Realme XT, który będzie bardzo dobrze wyposażonym średniakiem. Tymczasem producent już planuje premierę serii Realme Q w Chinach.

Realme Q

Realme Q

Realme organizuje wydarzenie w Chinach. Ma zamiar w jego trakcie wprowadzić nową serię Q. Ogłoszenie zostało dokonane na portalu społecznościowym Weibo przez firmę CMO Xu Qi Chase. Ogłosiła ona, że cztery nowe produkty zostaną zaprezentowane. Brzmi to, jak cztery smartfony Realme Q. Post na Weibo nie mówi wiele o specyfikacji telefonów. Powinny one cechować się poczwórnym aparatem, ponieważ profil Weibo firmy mówi o erze czterech aparatów.

Zobacz też: Pełna specyfikacja Redmi Note 8 Pro w sieci

Według spekulacji możemy zobaczyć Realme Q jako pierwszy telefon pod-marki z własnym systemem operacyjnym, a nie ColorOS. Według plotek może on być oparty na systemie Android 10. Inne plotki sugerują, że Realme Q to po prostu Realme 5 w wersjach skierowanych na rynek chiński, lub ich poprawione warianty. Tak naprawdę na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jednak nie zbyt długo. Realme nie jest jedną z firm, które utrzymuje swoje nadchodzące funkcje w tajemnicy. Możliwe, że usłyszymy więcej w ciągu kolejnych siedmiu dni prowadzących do tego wydarzenia. A nawet jeśli nie to i tak odbędzie się ono już niedługo, bo 5 września.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.