ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy m20 zapowiedz szczegoly

Samsung zapowiada olbrzymi akumulator w smartfonie — premiera tuż za rogiem?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Samsung bardzo długo udawał, że żadna firma nie jest w stanie zagrozić ich pozycji, aż tu z czasem zalew różnorakich modeli z Chin zachwiał koreańskim gigantem. Dlatego producent galaktycznych urządzeń przygotował w tym roku odpowiedź na tanie propozycje z Państwa Środka i jest nią cała seria Galaxy M. Wyróżniają się one między innymi lepszym stosunkiem możliwości do ceny, nowinkami technologicznymi, ale też bardzo dużymi akumulatorami. Według najnowszej zapowiedzi ten ostatni aspekt jeszcze bardziej zostanie podbity, bo do wartości 6000 mAh.

Samsung Galaxy M20s z ogromnym akumulatorem

samsung galaxy m20s akumulator 6000 mah

O ile patrząc na powyższy plakat ciężko jednoznacznie wskazać, co za model Samsung zapowiada, to znajomość wcześniejszych nieoficjalnych informacji już wiele ułatwia. Otóż Koreańczycy swego czasu zastrzegli model SM-M207 z ogniwem EB-BM207ABY o pojemności nominalnej 5830 mAh i typowej 6000 mAh. Szybko dopasowano, że mowa jest o Galaxy M20s i to właśnie jego zapowiedź najprawdopodobniej poznaliśmy. Sama grafika pochodzi z Indii, gdzie seria Galaxy M ma kluczowe znaczenie i tak naprawdę właśnie pod państwa wschodzące Samsung ją przygotował.

Zobacz też: Disney+ będzie tańszy od Netflixa, a zaoferuje więcej!

Niestety, ale nie wiemy zbyt wiele na temat pozostałej części specyfikacji Galaxy M20s. Pamiętając, że pierwowzór – Galaxy M20 – okazał się całkiem racjonalnie wycenionym modelem z akumulatorem o pojemności 5000 mAh, tak teraz może być tylko ciekawiej. Ponownie niestety, ale nie możemy też na razie zdradzić Wam terminu premiery, choć zapewne Koreańczycy przedstawią ten model bez specjalnej konferencji.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy