World of Warcraft 2

Redmi Note 8 Pro w wersji dla fanów World of Warcraft

Newsy

Zapewne najwięksi fani World of Warcraft jeszcze nie odpuścili uruchomionej właśnie wersji Classic, ale jeśli akurat macie przerwę, to z pewnością zainteresuje Was Redmi Note 8 Pro w odmianie przygotowanej w ramach 15-lecia tytułu. Co by tu dużo nie mówić, WoW to swego rodzaju już legendarna gra, na bazie której nawet prowadzono badania naukowe, więc zainteresowanie się nią przez markę Xiaomi nie powinno nikogo dziwić. Tym bardziej, że taka współpraca może wyjść tylko na dobre.

Fani World of Warcraft mogą jeszcze bardziej docenić Redmi Note 8 Pro

redmi note 8 pro world of warcraft classic wersja limitowana

Redmi Note 8 Pro w limitowanej wersji World of Warcraft został oficjalnie zapowiedziany przez producenta i będzie oferowany w dwóch odmianach, o czym świadczą już same, powyższe pudełka. Różnią się one kolorystycznie i zapewne ta kwestia będzie też kluczową w ramach samych smartfonów. O ile Redmi nie zdradza żadnych szczegółów zawartości powyższych opakowań, tak możemy się domyślać, że kolorystyka urządzeń będzie limitowana i być może pojawią się unikalne wzory etui. Nie spodziewamy się różnic technicznych. Co najwyżej w kwestii oprogramowania pojawią się specjalne motywy i tapety.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Wygląd OnePlus 7T nie ma już przed nami żadnych tajemnic.

Naturalnie Redmi Note 8 Pro już sam w sobie jest zapowiadany jako smartfon dla graczy z MediaTekiem Helio G90T na pokładzie. Spokojnie, zwykły Redmi Note 8 będzie już ze Snapdragonem. Niemniej wróćmy do wersji Pro, której pełna specyfikacja wyciekła dzisiaj do Sieci. Nie spodziewamy się, że ten model oficjalnie trafi do Polski, tak samo jak i odmiana World of Warcraft. Mimo wszystko seria Redmi Note 8, też w specjalnej odsłonie WoW-a, zadebiutuje 29 sierpnia, więc już pojutrze.

Źródło: gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x