Według wcześniejszych przecieków Flyme OS 8 miał mieć swoją premierę 13 sierpnia bieżącego roku. Dostaliśmy nawet grafikę, która miała to potwierdzić. Okazało się jednak, że informacja ta nie była prawdziwa. Nie wiadomo, czy było to zwykłe fałszerstwo, czy też producent postanowił się wycofać w ostatniej chwili w celu naniesienia poprawek z powodu wykrycia nowych problemów. Wiadomo jednak już, kiedy najnowsza wersja nakładki będzie miała swoją premierę.

Meizu Flyme OS 8

Meizu Flyme OS 8

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czysty Android ma wielu zwolenników. Jednak wiele osób lubi nakładki producentów. W znacznym stopniu rozwijają one możliwości smartfonów. Zwłaszcza w przypadku EMUI od Huawei, MIUI od Xiaomi czy właśnie Flyme OS od Meizu. Ten ostatni nawet kilka lat temu, gdy inne niestandardowe ROM-y były nękane problemami, działał wyjątkowo dobrze. Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat rozwój Flyme OS zauważalnie zwolnił. Możliwe jednak, że wersja z numerem 8 odmieni tą sytuację.

Zobacz też: Rekord pobity – w turnieju Dota 2 zdobyto największą nagrodę w historii eSportu

Już na początku tego roku, założyciel Meizu Technology Huang Zhang (Jerry Wang) ujawnił, że Flyme 8 był już w pracach. Od tego czasu ujawniono kilka szczegółów, ale nie ustalono oficjalnej daty premiery. Przynajmniej aż do dzisiaj. Meizu ma oficjalnie przedstawić Flyme OS 8 w dniu 28 sierpnia, czyli już jutro. Zaproszenie prasowe wysłane przez chińską firmę pokazało, że firma zaprezentuje Flyme 8 OS obok Meizu 16s Pro. Ten ma natomiast mieć swoją premierę już jutro. Flyme 8 ma przynieść nowy, odświeżony wygląd. Nie zabraknie także nowych funkcji, takich jak animacja linii papilarnych, home guard 3.0 i tryb gry 4.0. Meizu 16s Pro ma być pierwszym modelem, który otrzyma nową niestandardową wersję systemu.

Źródło: Gizmochina
Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.